www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / błąd na forum (3370 - wyświetleń)
- Autor andrzej1964 Dodany 2009-09-27 19:57
Witam,

Dostałem maila z odpowiedzią, ale nawet gdybym chciał na niego odpowiedzieć to i tak bym nie mógł z tego powodu, ze jakiś chyba błąd się dostał do systemu

A oto jego tekst:

Bład w dostępie

Dostęp zabroniony

Jeśli sądzisz, że to błąd, możesz o nim poinformować administratorów. Prosimy dołączyć dokładny opis błędu oraz datę wystąpienia.

To chyba było w sobotę o ile dobrze pamiętam

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-09-27 20:16
Napisz do admina błąd zostanie naprawiony. Też tak miałam ale z avatarem.
Nadrzędny Autor andrzej1964 Dodany 2009-09-28 04:00
Z avatarem, tak ciężko jest, tak samo mialem kiedyś kłopoty, trzeba wszystko pod milimetr dopasować, co sprawia trudności
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-09-28 17:07
avatar to fakt trudniej go dopasować o ile chcesz to zrobić z własnej fotki......Jednak jak chcesz mieć lżej zaloguj się na stronce z avatarami i ściągnij z tamtąd bez problemu. Ja jednak wolę swoje.... a tu musisz podpasować nie tylko wymiary ale i ciężar
Nadrzędny - Autor Sloneczko Dodany 2010-03-29 12:02
Witam. Chciałabym usunąć te dwa wątki swoje, ze wględu na nazwiska  i nr tel oraz na te stowarzyszenie. PILNIE!!! przepraszam, ze w tym pomyliłam się.... Pozdrawiam i życze  powodzenia:)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-29 12:11
Usunąć post można chyba tylko przez 2 godziny po napisaniu,potem można się tylko modlić ,zeby nikt tego nie wykorzystał ,spróbuj jeszcze napisać priv do admina, może się uda
Nadrzędny Autor Sloneczko Dodany 2010-03-30 12:44
Dziękuję i pozdrawiam oraz
życzę Ci wszystkiego dobrego,
a szczególnie zbliżających się Świąt!!!
BUZIACZKI :*:*:*
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / błąd na forum (3370 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill