www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Śmiechowe orzekanie o niepełnosprawności (1952 - wyświetleń)
- Autor zazetka1 Dodany 2009-10-08 21:45
Ludzie mam tego dość co dziś usłyszałem przez telefon mam choroby: wypadanie zastawki dwudzielnej, wypadanie zastawki mitralnej, profilaktykę zapalenia wsierdzia, astme, epilepsje, i jeszcze pryszcze( jakaś rosasia możecie w google wejść mam na ciele ale na twarzy wyleczyłem) wyleczyłem się z okulisty i z alergii ale mam astmę jak wspomniałem. Do woja mnie nie chcą mam kategorię E. A niepełnosprawność stopień lekki normalnie żal jak dowiedziałem się w wojewódzkim zespole... to powiedziano mi że to nie jest na tyle upośledzenie by było w stopniu umiarkowanym. Bez kitu nie wiem co mam zrobić żeby mi go przyznali uciąć obie nogę albo rękę wtedy może rozważą i zmienią na umiarkowany. A najśmieszniejsze jest to że przyszedłem z dokumentacją astmy i spirometrią (która była wymieniona w wezwaniu na komisję) a której nawet nie wymieniono w decyzji i w opisie o stanie zdrowia lekarza orzecznika. Normalnie WIDAĆ KOMPETENCJĘ NIEKTÓRYCH POLSKICH LEKARZY ORZECZNIKÓW. I przez niedopatrzenie lekarza muszę znowu się odwołać teraz do sądu. :-(
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2009-10-08 22:13
Współczuję.
Ale... chyba akuat w Twoim przypadku, patrząc obrzydliwie obiektywnie, to się wiele nie pomylili... Ludzie ze znaczniejszymi upośledzeniami nie dostają lub dostają też lekki...
I nie sądzę, że to było niedopatrzenie - nie wiadomo, czy to by coś zmieniło... Ale się odwołuj - wykorzystaj, co się da, ale nie skupiaj się tylko na tym. Zdaje się, ze jesteś młody - więc masz jeszcze wiele przed sobą:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Śmiechowe orzekanie o niepełnosprawności (1952 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill