www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / ile czasu czeka się na orzeczenie sądu? (7665 - wyświetleń)
- Autor akkrawiec Dodany 2009-10-19 21:28
Mam pytanie odnośnie czekania na orzeczenie przez sąd wyroku w mojej sprawie. Już 3 biegłych sądowych mam za sobą i powiedziano mi, że mam czekać na list od sądu kiedy będzie rozprawa. To ile się czeka?
Nadrzędny - Autor Jasia Dodany 2009-10-20 19:44
witam !!
w naszym przypadku badanie było w marcu a rozprawa w czerwcu
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2009-10-23 10:54
Ja już czekam długo bo wniosek o odwołanie złożyłam pod koniec marca 1 badanie biegłego okulisty miałam we wrześniu, a ostatnie ortopeda i chirurg w połowie października i mam teraz czekać na końcową rozprawę, nie wiem czy opis biegłych sądowych mają mi przysłać do domu jak to ma dalej przebiegać? Byłam tak zdenerwowana, że nie zapamiętałam co kobieta do mnie mówiła. Jak to było w twoim przypadku?
Nadrzędny - Autor Jasia Dodany 2009-10-28 09:46
OPINIA BIEGŁYCH PRZYSZŁA DO DOMU
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2009-10-28 12:08
A ile czeka się na pierwszą wiadomość z sądu? Dokumenty złożyłam 18 września i do teraz cisza
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2009-10-28 15:19
Ja wniosek o odwołanie złożyłam pod koniec marca a pisemko przyszło w połowie maja. Pisemko informujące jak potoczy się sprawa dostaniesz wszystkie dane tel. do sądu numer sygnatury itp. Ja dzwoniłam co jakiś czas do sądu i się dowiadywałam co w mojej sprawie się dzieje. 
Nadrzędny Autor akkrawiec Dodany 2009-11-06 11:47
Właśnie dzwoniłam do sądu i mają mi przysłać decyzję biegłych sądowych. Nerwowe oczekiwanie jeszcze dwa tygodnie:(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / ile czasu czeka się na orzeczenie sądu? (7665 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill