www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ankieta dla mam dzieci z mózgowym porażeniem (1922 - wyświetleń)
Autor Marta Piechowka Dodany 2009-10-26 19:00
Witam serdecznie!
Jestem doktorantką w Katedrze Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od kilku lat zajmuję się tematyką dotyczącą mózgowego porażenia dziecięcego. W chwili obecnej zajmuje się zbieraniem materiału w ośrodkach dolnośląskich przy wielkiej uprzejmości kierowników ośrodków i rodziców dzieci z mpdz. Chciałam prosić również Państwa o pomoc w zebraniu materiału do mojej pracy doktorskiej. Zdaje sobie sprawę, że wielokrotnie są Państwo proszeni o pomoc w wypełnianiu ankiet, tym bardziej dziękuję za wszelką pomoc. Ankieta kierowana jest do mam dzieci z mózgowym porażeniem. Jest to oczywiście ankieta anonimowa, a informacje w niej zawarte posłużą jedynie do celów pracy doktorskiej. Ankietę można wypełnić drogą internetową w dogodnej dla Pań chwili:

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/6712/

Z uszanowaniem,
Marta Piechówka
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / ankieta dla mam dzieci z mózgowym porażeniem (1922 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill