www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Odpowiedż na złożone odwołanie od orzeczenia lekarza ZUS (3527 - wyświetleń)
- Autor anrzejek58 Dodany 2009-11-05 20:15
Witam wszystkich i bardzo proszę o odpowiedż. Niedawno napisałem odwołanie do komisji ZUS w sprawie nieprzyznania mi renty w/g wzoru użytkownika "okularnica"
i dostałem w ciagu tygodnia taka odpowiedż:odpowiadając na pana wniosek Informuję, iż lekarz orzecznik który przeprowadził badanie w dniu komisji posiada taką a taką specjalizację. Proszę odpiszcie czy to już ostateczna odpowiedż z ZUS na moje  odwołanie?
Nadrzędny - Autor akkrawiec Dodany 2009-11-06 11:57
To jest strasznie nie jasne co ci napisali według mnie. To już była twoja druga komisja? Najlepiej jak zadzwonisz do ZUSu tam ci powiedzą co i jak.  Ja stawiłam się na 1 komisję lekarską i pani pumonolog( jestem po kilku odwarstwieniach siatkówki i problemy z kręgosłupem szyjnym) stwierdziła, że będę miała przekwalifikowanie zawodowe, po 2 tygodniach przychodzi pisemko, że został zgłoszony zarzut wadliwości orzeczenia lekarskiego i dlatego miałam się stawić na komisję 3 osobową. Po tej 2 komisji przyszła decyzja, że zdolna!! Złożyłam wniosek w ZUSie  tam jest taka kancelaria składa się wnioski do sądu o odwołanie ja tak zrobiłam. Jestem w trakcie postępownia sądowego czekam właśnie na opinię biegłych sądowych. 
Nadrzędny Autor anrzejek58 Dodany 2009-11-07 11:09
Już się sprawa wyjaśniła. Wczoraj byłem w ZUS-ie i poinformowano mnie tam ze przyjdzie wezwanie na komisje, a tamto to była tylko informacja. Współczuję ci, jesteś po 2 komisji i nic z tego. Ale się nie poddajesz i to się chwali.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Odpowiedż na złożone odwołanie od orzeczenia lekarza ZUS (3527 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill