www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / UCZEŃ NIEPEŁNOSPRAWNY NA ZAJĘCIACH W.F. (2428 - wyświetleń)
- Autor dareczka2 Dodany 2009-11-16 14:08
Witam, mam syna, który jest niepełnosprawny intelektualnie. Cierpi na epilepsję (w tym momencie bezobjawową),elementy ADHD, zespołu Aspergera jednym słowem przypadek, którego nie da się do końca zdjagnozować. Dziecko uczęszcza do klasy integracyjnej. Problem pojawił się z W.F-em, bo dziecko bardzo powoli sie przebiera i jak wszystkie dzieci są już na sali, on wciąż jest w szatni. Nauczyciela wspomagającego nie ma na lekcjach w.f. Szkoła wystąpiła z propozycją, żebymzałatwiła zwolnienie lekarskie, to wtedy te zajęcia nie będą się odbywać. Jednak lekarz nie chce mi dać zwolnienia, bo w zasadzie nie ma powodu. Dziecko jest sprawnie fizycznie. W szkole pani coś wspominała, że szkoda by było, żeby przez wf, chłopiec nie przeszedł do następnej klasy.. No i kółko się zamyka. Nie wiem co mam zrobić... Jeżeli ktoś miał podobny problem, będę wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę. Dziękuję i pozdrawiam.
Nadrzędny Autor ania_sb Dodany 2009-11-17 10:05
Najlepiej odpowie Ci lekarz neurolog.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / UCZEŃ NIEPEŁNOSPRAWNY NA ZAJĘCIACH W.F. (2428 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill