www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / krzyżak do ćwiczeń stóp (4358 - wyświetleń)
- Autor martas Dodany 2009-11-22 13:45
Poszukuję sprzętu do ćwiczeń stóp, krzyżaka. Mniej więcej takiego jak na stronie internetowej: http://sklep.pro-lifes.pl/product.php?id_product=36 . Może ktoś ma używany , tańszy albo niepotrzebny? W wypożyczalniach sprzetu medycznego nie znalazłam.

Będę wdzięczna za info:
Marta
Nadrzędny - Autor Dariaa Dodany 2010-02-20 21:56
Marto wiesz te ceny są kosmiczne ale widzałam na stronach tańsze te krzyżyżaki ja też jestem os, niepełnosprawną i te ceny są kosmiczne, pozdrawam serdeczne.
Nadrzędny Autor martas Dodany 2010-02-21 21:46
ja właśnie nie mogę znaleźć tańszego. Kupiłabym i ten bo to jednorazowa inwestycja ale nie ma możliwości wypróbowania go, pytałam w kilku wypożyczalniach sprzętu medycznego i nic.Mam mała nogę , noszę buty nr 36 i jak paski będa nie takie to lipa. Wywalę pieniądze w błoto.Korzystałaś z tego sprzętu, gdzie widziałaś tańszy?
Z góry dzięki za informacje.
Pozdrawiam:)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-22 12:25
Martas korzystałam z tego sprzętu na rehabilitacji. Kiepsko mi szło. Paski faktycznie też nie pasowały bo też mam małą nogę. Co do rezultatów nie było żadnych po 5 tyg leczenia. Nie kupiłabym tego sprzętu do domu bo szkoda by mi było kasy nawet z dofinansowania.
Nadrzędny Autor martas Dodany 2010-02-26 10:45
ja wiem że to by mi pomogło bo mam opinie rehabilitantów . Ale właśnie o rozmiar nogi chodzi że lipa będzie jak za duże. Maltretuję stópki ręcznie bo jakie mam wyjście:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / krzyżak do ćwiczeń stóp (4358 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill