www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Platforma przyschodowa (3518 - wyświetleń)
- Autor wojtaszek Dodany 2009-11-24 13:23
Witam,

Planuję zakup mieszkania, które niestety nie jest na 100% bez barier. Wejście znajduje się na tzw. wyższym parterze - trzeba pokonać kilka schodów zanim wejdzie się do środka.

Szukam sposobu na pokonanie tej bariery. Jakie macie doświadczenia w korzystaniu z platform przyschodowych? Czy często są awarie, jakie modele uważacie za najlepsze?

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor maka Dodany 2009-12-16 12:05
Ja od maja 2008 roku mam w domu (prywatnym) platformę. podpieta jest pod siłę - podobno chodzi ciszej niż na normalny prąd. Od czasu zamontowania sprawuje sie bez zarzutu. platforma była robiona na zamówienie ponieważ mam b. wąska klatke schodową i do tego kilka zakrętów.

platforme mam z tej firmy (moja to o-ga) - to jest dystrybutor platforma jest produkcji czeskiej.
http://www.schodolazy.pl/28,platformy-przyschodowe

przy zakupie korzystałam z dofinansowania PFRON - pełna kwota przysługująca na likwidacje barier ok 36000, my dopłacaliśmy ok 20000.

jeżeli masz jescze jakieś pytania - chetnie odpowiem
pozdrawiam , marta
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Platforma przyschodowa (3518 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill