www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / amputacja drugiej nogi (2963 - wyświetleń)
- Autor izabela1603 Dodany 2009-12-17 12:39
Witam wszystkich
Nie wiem od czego zacząć, moja babcia jest po amputacji już drugiej nogi (w tej chwili jest w szpitalu)ma 72 lata,przez 2,5 roku staraliśmy się o likwidacje barier architektonicznych-ale niestety cały czas było za dużo osób i do tej pory babcia nie ma łazienki ani toalety.

Chciałabym się dowiedzieć gdzie szukać jakiejkolwiek pomocy z tego względu że jesteśmy z narzeczonym sami(jej córka nie bardzo chce się babcią opiekować) i chcemy opiekować się babcią jak wróci do domu tylko nie bardzo wiemy jak to sobie wszystko zorganizować(np. czas kiedy jesteśmy w pracy czy ktoś może przychodzić i się nią opiekować? )

Babcia jest bardzo silną osobą psychicznie i nie lubi kiedy ktoś się nią opiekuje nawet po amputacji pierwszej nogi była w stanie o siebie prawie w 100% zadbać-jednak teraz jest bardzo osłabiona bardzo mało je i nie ma w ogóle apetytu.
będę wdzięczna za pomoc
Nadrzędny - Autor izabela1603 Dodany 2009-12-18 11:47
doszło do tego najprawdopodobniej niedotlenienie mozgu.....babcia była reanimowana
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2009-12-18 19:25
był podobny temat opieki,bodajze w likwidacji barier
Nadrzędny Autor izabela1603 Dodany 2010-01-14 12:12
witam mam jeszcze pare pytan na które nie mogłam znależć odpowiedzi          
-babcia mieszka teraz z nami i powoli dochodzi do siebie-oto moje pytania:
1.czy moge sie starac o ogrzewanie gazowe,łazienke, materac przeciw odlezynom itp. na tym samym wniosku?
2.czy moge dzialac w imieniu babci tylko na podstawie upoważnienia podpisanego przez nią czy może lepiej zrobic pelnomocnictwo notarialne?
3.czy sa moze jakies osoby ktore pomagaja wypelnic wnioski na likwidacje barier?
bede wdzieczna za jakiekolwiek podpowiedzi (nie mam za wiele czasu na szukanie po internecie)  dziekuje i pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / amputacja drugiej nogi (2963 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill