www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zapraszam do pisania artykułów (4167 - wyświetleń)
- Autor przecinek Dodany 2009-12-23 14:00
Witam.

Prowadzę strone internetową na temat fizjoterapii. Staram się umieszczać na niej artykuły pomocne dla pacjentów. Uruchomiłem właśnie dział Prawdziwe historie gdzie chcę umieszczać historie opisane przez pacjentów (mam już materiał napisany przez 29 mężczyznę po udarze - opisuje on swoje zmagania z rehabilitacją).

Pragnę zaprosić kolejne osoby do umieszczania artykułów. Są to bardzo pomocne informacje dla chorych (często na początku zagubionych) oraz ich rodzin.

Zainteresowane osoby prosze o kontakt: przecinek84@gmail.com

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-12-23 17:56
Przecinek jest wspaniały z tą propozycją. Jest tylko małe ale.... Dlaczego zamiast podać stronke prosisz o pisanie na twój e mail?
Nadrzędny Autor przecinek Dodany 2009-12-24 14:38
Nie podaję adresu strony gdyż na internecie jest wiele osób, które używają tej formy wymiany informacji tylko do krytykowania innych, a ja nie chcę żeby przez to zrobiła się "zła" atmosfera wokół mojej działalności.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to wtedy do mnie napisze i się dogadamy co do szczegółów.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-12-24 21:52
Przykro mi z tego powodu. Chętnie bym sie dołączyła ale bez podawania swego e mail.
WESOŁYCH ŚWIĄT :-)
Nadrzędny Autor szczesliwy Dodany 2009-12-25 12:08
A ja uważam pomysł za nieciekawy!

Kto to będzie chciał wogóle czytać i co to ma na celu?!!!
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-12-25 17:19
szczęśliwy pomysł jest bardzo ciekawy. Właśnie w ten sposób dowiedziałam się w jaki sposób przebiega nie tylko zabieg operacujny ścięgna achillesa ale także ja długo i jak a powinna być rehabilitacja. Cudze dośwuiadczenia zawsze wspomagają innych mniej doświadczonych.
Nadrzędny Autor szczesliwy Dodany 2009-12-25 18:10
...ale kto to będzie pisał?!

Nie sądzę żeby komuś się chciało!!
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2009-12-25 18:34 Zmieniony 2009-12-25 18:57
Szczęśliwy czy ty nigdy nie czytałeś o np: operacjach rehabilitacjach i tp sprawach nie tylko medycznych. Naprawdę nigdy nie zajrzałeś na żadną stronkę z takim "opowiadaniem". Ja codziennie zanim wejdzę tu na forum najpierw sprawdzam wszelkie nowinki a czasem nawet przeczytam blog podany przez Onet.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Zapraszam do pisania artykułów (4167 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill