www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak to jest z PZU? (2101 - wyświetleń)
- Autor klarysa Dodany 2010-01-01 19:21
Witam.
Stanęłam na komisję PZU, ale orzecznik uznał, iż nie pogorszył się mój stan zdrowia mimo, iż od poprzedniego badania  rok temu  mam aktualnie  wszczepioną protezę kolana. Złożyłam sprzeciw od decyzji  (nie dostałam na piśmie, musiałam o to zabiegać). W odpowiedzi PZU "podtrzymał" jego decyzję.Otrzymałam kopię badania, gdzie nawet słowem nie wspomniano o tym , iż mam protezę. Składając sprzeciw, wnioskowałam również o ponownie badanie, nic z tego. Jest jedynie informacja o możliwości odwołania się do sądu.

Czy prawdą jest, że  PZU nie ponawia badania lekarskiego w kilkuosobowym składzie? (tak jak ZUS) ?
Czy jeden lekarz orzeka o moim być albo nie być i jego decyzja jest nieodwołana? Mam wiele wątpliwości, co do jakości oceny,  w której lekarz nie "zauważył" różnicy między artroskopią  a endoprotezą i pogorszeniem stanu zdrowia.
Czy ktoś  mi odpowie?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-01 20:43
Nie mam pojęcia o tym. Pewnie Klarysa poczekasz do poniedziałku na odpowiedź z Centrum.....
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2010-01-01 20:59
Ano, zapewne muszę poczekać, a najlepiej chyba będzie, jak sama się pofatyguję do nich,.
Ale dzięki :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-01 21:56
:-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jak to jest z PZU? (2101 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill