www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium (6163 - wyświetleń)
- Autor bartek83 Dodany 2006-11-20 15:20
Hej wam.
Chciałem polecić Wam sanatorium w Muszynie. Naprawdę warte odwiedzenia . Obsługa i baza zabiegowa jest fantastyczna.
przez cały tam pobyt czułem się fantastycznie , możecie zajrzeć na stronkę www URL=http://www.sanatoriumkorona.pl
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-04-01 20:33
Witaj.
Moze nie pasuję wiekiem do Ciebie,ale również korzystam z sanatoriów.Niestety ostatni pobyt w Ustce w sanatorium "Radość" nie udał mi się.Trafiłam na grupę ludzi lubiących zabawy i romanse.Jako inwalidka byłam wyobcowana i straszliwie samotna nawet na spacerach po cudownej plaży.Organizacja turystyki była zerowa. Mając niedosłuch nie mogłam zrozumieć co mówią,a pełnosprawni niechetnie udzielali informacji.Oprócz niedosłuchu mam niesprawne nogi.Byłam potrącona przez samochód na pasach.Obecnie chodze bez kul ale brzydko.Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób i gdzie mogę dotrzeć do organizacji która organizuje turnusy sanatoryjno - wczasowe dla takiej grupy ze schorzeniem jak moje.Umysłowo jestem całkowicie sprawna.
Pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor zanikowiec Dodany 2007-04-02 20:24
Witam cię mam pytanie co do obsługi ... w czym ta obsługa pomagała ?
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2007-04-11 21:28
Bartek..Czy tylko tyle masz do powiedzenia? Polecić to niewiele.Jesteś sprawny? Zadałam pytanie bo myślałam że masz więcej informacji.To co piszesz nie zawsze się sprawdza z rzeczywistością bo nie wszyscy mają względy.Twoje informacje są zbyt skąpe by tam pojechać.Po obejrzeniu obiektu i przeczytaniu informacji w internecie nie pojechałabym tam.Dlaczego bo za mało na temat niepełnosprawności a to bardzo ważne.Jeśli tu zaglądasz opisz ciut więcej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium (6163 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill