www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jedno czy dwa orzeczenia ZUS-u? (1903 - wyświetleń)
- Autor klarysa Dodany 2010-01-09 19:01
Witam. Stanęłam kolejny raz na komisję ZUS  w celu orzeczenia większego uszczerbku na zdrowiu w związku z wypadkiem w pracy oraz ustalenia renty wypadkowej ( po złożonym sprzeciwie na poprzednie ustalenia).Komisja pobadała mnie sobie  -neurolog, ortopeda i ogólny prawie 40 minut. Czekałam blisko miesiąc na decyzję i co dostałam?  nie przyznali mi renty (ale to mogę zrozumieć- jestem na wcześniejszej emeryturze). Natomiast  ani słowem nie odnieśli się do  uszczerbku na zdrowiu. Nie wiem, czy to jest ostateczna ich decyzja, bowiem dodzwonić się do ZUS-u jest na lada sztuką.
Mam zatem pytanie.
Czy powinnam dostać na każdy sprzeciw decyzję (czyli dwie), czy ZUS może to ująć bardzo oględnie  i "załatwić " to jedną odpowiedzią?
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor godunow Dodany 2010-01-12 09:08
Zwróć sie  do ZUS na pismie i zapytaj co z orzeczeniem..  Na piśmie list polecony lub osobiście zawieś pismo
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2010-01-12 14:42
Dzięki:).
Wszystko już jasne, właśnie dostałam kolejną odpowiedź.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Jedno czy dwa orzeczenia ZUS-u? (1903 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill