www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / rezonans stochastyczny (3883 - wyświetleń)
- Autor kacha190 Dodany 2010-01-12 17:26
rezonans stochastyczny pojawił się w Urlach w przychodni rehabilitacyjnej. jest jest skutecznym zabiegiem profilaktycznym i terapeutycznym w przypadkach licznych schorzeń neurologicznych i ortopedycznych oraz urazów, w szczególności w przypadku zaburzeń ruchu. podobno rewelacja
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-12 18:16
kacha witaj.Podaj więcej faktów.....
Nadrzędny Autor kacha190 Dodany 2010-01-13 23:00
Podczas terapii  pacjent wyprowadzany jest z równowagi szybko i w sposób stochastyczny i losowy, tj. w sposób zmienny i nieprzewidywalny. Bodźce te trenują układ nerwowo-mięśniowy
i prowadzą m.in. do tego, że pacjent jest w stanie lepiej kontrolować swoje ruchy.opiera się na wieloletnich pracach naukowych międzynarodowych zespołów  badawczych z dziedzin neurofizjologii i neurobiologii, ortopedii, fizyki, informatyki, teorii sportu i innych dyscyplin.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-01-14 18:41

>Podczas terapii  pacjent wyprowadzany jest z równowagi szybko i w sposób stochastyczny i losowy, tj. w sposób zmienny i nieprzewidywalny. Bodźce te trenują układ nerwowo-mięśniowy>


Kacha nie gniewaj się ale niespodzianek tego typu nie nawidzę. Podaj mi więcej faktów.

>pacjent wyprowadzany jest z równowagi szybko>


Czy to znaczy że można się przewrócić? Czy "stracić nerwy"  w tym czasie?  Wolę wiedzieć co mnie czeka na takim zabiegu :-)
Nadrzędny Autor kacha190 Dodany 2010-01-15 09:33
więcej nic nie napiszę to wszystko co znalazłam na ten temat, piszę o tym bo dużo osób szuka rezonansu
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-15 17:02
Ok myślałam że to ty byłaś na czymś takim. Dlatego spytałam.
Dzięki. Pozdrówka :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / rezonans stochastyczny (3883 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill