www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Społeczny nieudacznik (5561 - wyświetleń)
- Autor pekape Dodany 2010-01-19 14:14 Zmieniony 2010-01-19 14:50
[usunięte]
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-01-19 14:27
Uwaga - będzie kontrowersyjnie. :-)

Dlaczego ręce opadają? Są ludzie, którzy:

a) naprawdę wierzą że środki wypłacane osobo niepełnosprawnym są wysokie (z mojego doświadczenia wynika,że informacja o wysokości np. czyjejś renty socjalnej czy najniższej renty wypadkowej bywa przyjmowana z dużym zaskoczeniem);
b) w przypadku tych nieco wyższych świadczeń rzeczywiście uważa, że niepełnosprawni nie powinni w takim razie zabierać źródła dochodu bezrobotnym (na zasadzie: bezrobotny sprawny też jeść musi). To, że praca może być dla kogoś koniecznością, bo np. inaczej nie starcza na leczenie, może nie być dla takich osób oczywiste. Oni widzą prosty fakt, że Państwo daje Kowalskiemu pieniądze (czasem większe niż ich pensja, czy emerytura ich rodziców), więc powinno Kowalskiemu wystarczyć. Że nie wystarcza (i że człowiek w czterech ścianach po prostu dziczeje albo chce realizować ambicje) to się wie będąc po drugiej stronie.

Moim zdaniem żadna nowość.

PS. Może zaprosisz p. Mikiecik na forum? Bo wkleić na publiczne forum prywatną korespondencję do kogoś to tak trochę... łyso, jak na mój gust. Jeszcze razem z adresem e-mail...

Pozdrawiam serdecznie. :-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-01-19 14:42
A to już ciekawe.
Boginko masz rację tylko nie każdy chce być na forum. Miałam podobny przypadek. Jednak jak głośno napisałam, że podam fakty na forum nie pokazał(a) się wcale.
Też się zastanawiałam jak sobie z tym poradzić.
Nadrzędny - Autor Angeliczka432 Dodany 2010-01-19 15:23
tak sie sklada ze ja sie nie boje i jestem tu to ja Angelika M. i oswiadczam ze ten post na forum z moimi danymi - moim nazwiskiem i adresem mailowym zostal zamieszczony bez mojej zgody i wiedzy. Stwierdzam ze byl to akt zemsty Pana pekape. dodatkowo oswiadczam ze kazdy ma prawo do swoich pogladow na swiat. ja nie skreslam niepelnosprawnych bo kazdy ma prawo zyc, ja nie smieje sie z nich bo kazdemy moze sie przytrafic taki los jak im. ten post to sprostowanie na posta napisanego bezszczelnie i naruszajac moja prywatnosc ale to juz inna kwestia ktora sie zajme. Pozdrawiam. Angelika M.
Nadrzędny - Autor pekape Dodany 2010-01-19 15:38
[usunięte]
Nadrzędny Autor Angeliczka432 Dodany 2010-01-19 16:00
pekape teraz przegiales!!!! myslisz ze to kogos obchodzi??? zajmij sie waznymi tematami a nie dziecinadami przeciez jestes dorosly facet................zastanow sie co soba reprezentujesz bawiac sie w jakies pokazywanie co?kto?i dlaczego napisal do ciebie.
Nadrzędny Autor Angeliczka432 Dodany 2010-01-19 16:02
powiem ci jeszcze jedno ja mam szacunek do ludzi ale do czasu. wiec jak mozesz to zejdz ze mnie bo mi duszno.........i usun moje dane chlopcze
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-01-19 16:23
Nie jestem administratorem, ale:

> Jest to cytat z maila nie celowe śmiecenie brudnym słownikiem forum.


Co akurat wcale nie polepsza sytuacji. Zastanawiam się nad zgłoszeniem wątku do usunięcia.
Nadrzędny Autor pekape Dodany 2010-01-19 16:44
Jesli uważasz że należy go usunąć to zgłoś...
Nadrzędny Autor Angeliczka432 Dodany 2010-01-19 19:25
Droga Boginko ja tez jestem tego zdania zeby to zglosic i nawet juz to zrobilam zglosilam zeby usunieto te wpisy. Pozdrawiam Cie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Społeczny nieudacznik (5561 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill