www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / PROBLEM PO ZAPROTEZOWANIU POMOCY (1937 - wyświetleń)
- Autor agat32 Dodany 2010-01-23 18:14
Witam
Bardzo proszę o radę badź o jakieś sugestie w mojej sprawie.
Zacznę od początku w grudniu odebrałam protezy ( jestem po urazowej obustronnej amputacji nóg na wysokości podudzi). Gdy powoli uczyłam się chodzić w nich zawsze odczuwałam w prawej nodze ból dokładnie na samym szczycie kikuta ale wszyscy zwalali to, że to dopiero początki więc godziłam się z tym iż w końcu będzie lepiej, niestety nie gdy ból był nie do wytrzymania po jakimś czasie zaczęłą się sączyć wydzielina szybki kontakt z chirurgiem który stwierdził ze zrobiła się odleżyna. Dla chirurga jedynym wyjściem jest skrócenie jeszcze kikuta bo to być może związane było z tym bólem.
Proszę o pomoc badź jakieś informacje czy też mieliście takie problemy? i co wtedy robiliście.
Może to wina protezy? Proszę o pomoc i jakieś sugestie agat
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-01-23 18:25
Agat trudno jest poradzić nie widząc i nie czując tego co Ty. Z własnego doświadczenia wiem, że różne otarcia i rany może spowodować źle zrobiony lej. Moja rada to szybka konsultacja u jeszcze jednego chirurga ortopedy. Zwykle w takich ważnych sprawach nie polegam na jednej opinii. Życie pokazało , że mam rację.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / PROBLEM PO ZAPROTEZOWANIU POMOCY (1937 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill