www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / program telewizyjny poszukuje (4078 - wyświetleń)
- Autor m.kutkowska Dodany 2010-02-09 11:50
Witam serdecznie, Pracuję dla stacji telewizyjnej TVN.  Obecnie staram się przygotować program, gdzie pragniemy zaprosić osoby bardzo niskiego wzrostu, które są związane z partnerami o „normalnym” wzroście. Podczas spotkania chcielibyśmy porozmawiać o wspólnym życiu, codzienności, marzeniach, związku takich dwóch osób. Zwracam się z prośbą o pomoc w realizacji programu, być może zna Pan takie pary lub sam jest w takiej sytuacji. Chętnie opowiem o wszelkich szczegółach naszego przedsięwzięcia  telefonicznie. Oczywiście rozmowa ze mną nie jest w żaden sposób zobowiązująca, jeżeli prześle mi Pan swój nr telefonu zadzwonię. Mój służbowy mail: m.kutkowska@tvn.pl Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Marta Kutkowska
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-11 10:48
Kiedyś jakaś stacja zresztą jakiś brukowiec poszukiwała też niskich osób po to tyko aby reszt towarzystwa czyli widzów miała wielki ubaw po kilku tego rodzaju emisjach program został zdjęty z anteny ja na szczęście mam 165cm a znam osoby które niestety mają problemy ze wzrostem porostu się wstydzą za to jam mam coś lepszego jak wzrost mam ostry język to jest bardzo poważny portal i wielu ludzi nie po to to tu przychodzi a wasza telewizja niech się morze czymś innym zajmie np;niech szuka nielegalnych zbieraczy militariów lub starych filmów a jeśli już chcecie kogoś zaprosić to 1minuta takiego występu niech kosztuje 100 000zł to od razu wam się odechce wszystkiego mnie się wydaje że medi nawet te które znajdują się w rękach prywatnych służą do całkiem czego innego jest taka stara dewiza jeśli nie możesz pomóc to nie szkodź moim jedynym marzeniem co do telewizji w ogóle wszystkich stacji aby nas ON nie traktowały jak odmiennych lecz jako wspaniałych i przydatnych dla całego społeczeństwa ludzi i tylko w taki sposób możecie sobie mowie tu nie tylko o TVN lecz o wszystkich zdobyć u mnie przynajmniej zaufanie a więc sprawa jest prosta kilka porządnych programów lecz i trochę na wesoło a wierzcie mi nasze życie się odmieni i wasze także no i zwiększy się oglądalność ale tak naprawdę niech pani sobie popatrzy na filmik który przedstawia człowieka chcącego wjechać wózkiem do metra Warszawskiego i niech pani to przyrówna do innego państwa np; Niemcy lub inne zachodnie i już a wtedy być morze poznacie problemy z jakimi się borykają ON amen
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-11 11:53 Zmieniony 2010-02-11 12:09
Chyba chodzi o program''Rozmowy w toku''.Niedawno był właśnie program o niskich,nie oglądałem od początku,a tak w ogóle,to nie lubię tego programu.O ile mi wiadomo,to za uczestnictwo w programie płacą 1000 zł.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-11 13:07 Zmieniony 2010-02-11 13:32
Jeżeli program miałby być tylko tanią sensacją, to nie warto sobie tym zawracać głowy. Z drugiej jednak strony dobrze byłoby pokazać ludziom, że niepełnosprawność nie pozbawiła nas uczuć, że jesteśmy pod tym względem tacy sami jak sprawni.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-11 13:15
Lid obecnie chodzi o pary mieszane,a to co było,to były pary i samotni niskiego wzrostu.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-11 15:23
123456 ma rację to co napisał. Nie jesteśmy małpami w zoo by nas oglądano. Poza tym nie jesteśmy gorsi od innych. Niestety społeczeństwo najczęściej sprawne ma ciut inne zdanie niż ON.
123456 NAWET GDYBY PŁACILI TE 100 000ZŁ TO TEŻ NIE DOWÓD BY ROBIĆ ZOO. WSTYD DLA TV I ICH POMYSŁÓW.

Co do programu Ewy Drzyzgi "Rozmowy w Toku" mam negatywne zdanie i nie oglądam tego.
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2010-02-11 15:37
Witam.
Ja tylko zastanawiam się , co takiego miałyby wnosić te programy do życia w ogóle?  Czy p. Drzyzga   jest w stanie zmienić na lepsze życie innych, tzn, "zaproszonych" gości?. Czy tylko ściąga ich do  studia po to. by program się nie "położył' i by miała zatrudnienie? Czasem zdarza mi się obejrzeć ten tok - szok, i czuję się strasznie nieswojo, patrząc na wypociny  wyperukowanych  nieszczęśliwców. Wg mnie, to na tego typu programy szkoda kasy. lepiej przeznaczyć je w bardziej pożyteczny sposób, a nie robić cyrk.
I tu się zgadzam z ELLą.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / program telewizyjny poszukuje (4078 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill