www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / niepełnosprawni a seks (5710 - wyświetleń)
- Autor studentkaps Dodany 2010-02-14 19:43
witam!!!
mam do państwa prośbę o wypowiedzenie się na ten temat. nawet nie wiem jak to ująć. kurczę więc napiszę tak mam za zadanie zrobić prezentację multimedialną i chciałbym aby państwo przybliżyli mi ten wątek z państwa wypowiedziami. tylko uprzedzam że chciałbym państwa wypowiedzi uwzględnić tej prezentacji można pisać na forum lub na mail bluesking@autograf.pl
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-14 20:15
DZIEWCZYNO,ZAJRZYJ DO TEMATU-MIŁOSC,TAM JUZ NIEKTORZY SIE WYPOWIADALI NA TEN TEMAT,A INNI MYSLELI,ZE ZA SEKS TRZEBA PŁACIC ABY BYŁY DZIECI.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-02-14 21:56
Co chciałabyś usłyszeć? Powiedz dokładniej. W tej chwili powiem tylko tyle: niepełnosprawni popęd seksualny mają taki sam jak sprawni. Kochają się tak jak i sprawni, a pozycje wybierają takie na jakie im niepełnosprawność pozwala.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-15 10:48
Co za nietakt ze strony ankieterki. :-(
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2010-02-15 13:37
I to jaki.Wczoraj jak przeczytalam,to bylam tak oburzona,ze wolalam nic nie pisac,bo mi sie niecenzuralne slowa na usta cisnely.A moze to jakis zboczeniec chce sie popodniecac opowiesciami z alkowy?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-02-15 14:33
Oj, znalazłby mnóstwo innych stron do tego celu:)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-15 14:39
Też tak myślę :-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2010-02-15 17:15
Tak,ale dodatkowej pikanterii ma dodac niedyspozycja czesci ciala-fetyszysta czy co?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-15 17:57
Sluchajcie,ale z drugiej strony na forum tetraplegików trmat seksu jest obszernie omawiany nie tylko między forumowiczami ale są też rozmowy i porady udzielane przez psychologów i seksuologów,ci ludzie mają porazenie czterokończynowe,mogłoby się wydawać,ze co jak co ale seks im nie w głowie a problem leży w tym ,że popęd płciowy ,nie zaczyna się w narządach płciowych tylko właśnie w mózgu i takich całkiem sparaliżowanych dotyczy tak samo jak wszystkich innych ludzi.sprawnych i niesprawnych (niektórym po prostu trudniej jest go zaspokoić)
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-15 19:15
:-(
Nadrzędny - Autor studentkaps Dodany 2010-02-15 19:41
Faktycznie,źle się do tego zabrałam.ok. Ale powiedzcie jak miałabym to napisać . dla nas niepełnosprawni to tema t tabu dopóki to nie dotknie nas czy kogoś bliskiego. chciałam po prostu przybliżyć ludziom wasze opinie. że wy kochacie może nawet bardziej niż my. że macie z tego przyjemność. Przecież nic co ludzkie nie jest nam obce. Z góry przepraszam że kogoś obraziłam. Przykro mi. Naprawdę z całego serca prapraszam nie chciałam nikogo obrazić ani zranić.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-15 20:45
OK.Ja akurat nie poczułam się obrażona to zrozumiale,ze rzadko zastanawiamy się jak sobie radzą inni w sytuacjach których nie doświadczamy i nawet nie wyobrażamy i nie dotyczy to tylko spraw seksu,a wszelkich dziedzin życia,bo czy architekt projektujący budynek ze schodami ,bez podjazdu stawia się w sytuacji matki z dzieckiem w wózku czy niepełnosprawnego nie mogacemu pokonać schodów ,trzeba mu to powiedzieć,pokazać,a nie czekać aż sam stanie się ON i tego doswiadczy,dlatego mimo,żete liczne ankiety bywają nużące to może czasem warto je wypełnić
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-02-15 20:55 Zmieniony 2010-02-15 20:57
Studentko. Twoja prośba została skrytykowana, bo nie zadałaś konkretnych pytań i tak naprawdę trudno Cię zrozumieć. Jednego z naszych postów już się dowiedziałaś, że sex nie jest nam obcy. Teraz weź pod uwagę, że pod określeniem niepełnosprawność rozumiemy zarówno niedowidzenie, głuchotę , brak kończyn jak i wszelkiego rodzaju niedowłady i wiele innnych , których nie wymieniam. Każdy z nas ma  (lub nie  ) inne doświadczenia w sprawach sexu. Jeżeli chcesz się więcej dowiedzieć musisz sprecyzować o co i kogo konkretnie chcesz spytać.

Malta masz rację na innych forach dla ON ludzie rozmawiają o sprawach sexu. To nie powinien być temat tabu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / niepełnosprawni a seks (5710 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill