www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CIEKAWE CO SĄDZICIE O OLIMPIADZIE (9061 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-02-16 18:25
BO ja osobiście ze sportem jestem na bakier niepowiem ze nie ubie bo lubie szczegunie te dyscypliny w których się trzeba wypocic ,jednak najgorsze jest to że tyle naobiecywai Polscy sportowcy a tu nic tylko Małysz nakazywał razem z ojcem Rydzykiem dmuchać w ekrany czyż to nie rzenada popaczcie  inni sportowcy jakoś mogą poradzić sobie z przegranymi a małysz z wygraną niemorze dać sobie rady powiedcie jeszcze jedno komentatorzy z tvp po co oni tam jada przeciez są teraz niesamowite przekazy możiwości a oni chcą na żywo terz rzenada i na koniec morze coś pozytywnego poznaem wspaniaą kobiete niedługo jak dobrze pujdzie napisze wam jak poszo datego prosze dmuchajcie w swoje monitory na moje szczęście tyko niech ojciec nie dmucha bo mi ją morze zgarnąć dzisij zrobiem troszke błęduw chyba wiecie o co chodzi w tej ortografi
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-16 18:31
123456 Bedę dmuchać w swój monitor na część pochwalną Twoją.
Co zaś sportowców lubie oglądać Justynę Kowalczyk i Tomasza Sikorę chyba nie pomyliłam jego imienia. Bo normalnie nazywam go Sikorką :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-16 18:32
12345. Sportowcy na olimpiadzie zwykle dają z siebie wszystko. Każdy z nich ciężko pracuje latami , aby tam jak najlepiej wypaść. Nie zawsze możliwe jest zdobycie medalu. Wygrywają najlepsi.

Powodzenia w Twoich prywatnych sprawach. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-16 18:41
12345,też trzymam za ciebie kciuki :;;;;:::-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 09:46
a dla mnie sport nie musi istnieć
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-17 11:47
W ZDROWYM CIELE,ZDROWY DUCH.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 11:56
może i racja
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-17 11:57
PEWNIE ZE TAK,NAWET ON BIORA UDZIAŁ W OLIMPIADZIE.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 11:58
ale ja go nie lubie i basta
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-17 12:14
Lubię sport a raczej wybrane dziedziny sportu. Daje dużo emocji choćby w samym kibicowaniu. Lubię hokej na lodzie również.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-02-17 12:16
każdy lubi co innego
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-17 14:57 Zmieniony 2010-02-17 15:12
123456 Odpowiedź znajdziesz na priv. Tamto GG dawno nie istnieje. Pofrunęło wraz z awarią komputera :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-02-17 18:08
Lubie sport,prawie kazdy,dzisiaj obejrze mecz-nie naszych:) i pokibicuje Justynie.123456 to nie zawsze jest tak jak napisałes,ze inni wygrywaja a nasi nie.Na wygrana czy jej brak składa sie wiele elementów-oczywiscie w pierwszej kolejnosci przygotowanie zawodnika,ale tez zaplecze techniczne,sprzet,przygotowanie psychiczne.....i jeszcze pare czynników.Czasem wygrywaja ci,na których nikt nie stawiał,a faworytowi cos nie poszło,na przykład zmieniły sie warunki.....dopóki piłka w grze,wszystko zdarzyc sie moze.:-)Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 14:04
A po burzy spokój dzisiaj rano włączam tvp i co aż mi włosy dęba stanęły taka przecudowna wypowiedź tej naszej Justynki gdyby nawet nie zdobyła żadnego medalu a powiedziała by to przed kamerami co powiedziała to ;że mogła być pierwsza; to i tak będzie dla mnie królową przez wiele wiele wiele lat oczywiście królową biegów 
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 14:11
TU Z RADOSCI PIEJESZ A W PIERWSZYM POSCIE CO????NIE MOWIE O BYKACH A O TREŚCI!
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-19 09:38
Co znowu dlaczego większość sprawozdawców stawiało na Małysza nie jest według mnie ani ikona polskich nart ani też bożyszczem telewidzów i to być morze nie jego winy lecz presji jaką my sami mu zgotowaliśmy przecież to tylko ludzie nie wiem jakim jest człowiekiem i wo gule nie chce wiedzieć nie jestem tym zainteresowany lecz jako osoba publiczna mógłby czasami przyznać się do porażki a nie bez przerwy jak nie wiatr z tyłu to z boku itd;on i tak zrobił dla sportu polskiego zrobił wiele lecz za jaka cenę co morze państwo nie nakładało morze nie niego samego lecz na całą jego ekipę a to drugi miejsce to czysty przypadek jeśli będzie teraz w pierwszej 5 odszczekuje o nim wszystko jeśli natomiast nie będzie t odszczekniesz ty co do mnie być morze oboje nie będziemy miec racji lecz to tylko moje prywatne zdanie
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-18 14:33
Justynę obejrzałam dwa razy i jak zwykle kibicowałam jej do TV. Niech żyje nam i wspiera medalami Hip hip hura :-)
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-19 09:58
no powiedz sama czy to nie jest piękne można z mieć przyjaciół wśród Rosjan a to inni ludzi jak my co było to było nasz kraj też nie jest święty ja tez miałem znajomych i przyjaciół w rosi i nadal mam jest im bardzo ciężko lecz pogodzili się z tym to bardzo wspaniali ludzie tylko mściwi i nie radziłbym aby zachodzić im za skórę a jeśli chodzi o pana Tomka Sikorę wspaniały sportowiec a zobacz ile morze kosztować jedna sznurówka na bucie tu jest dopiero dramat a ilu jeszcze w kanadzie ulegnie wypadkom to tak jest to jest cyrk i mimo wielu przeszkód orkiestra gra dalej jeśli znasz kogoś z pogórza tam gdzie są teraz strajki w szpitalach daj znać morze nasza presja do tych niby managerów coś zmieni w tych szpitalach bo tak naprawdę to nie szefowie stoją przy łózkach chorych lecz siostry i czas od czasu lekarze menażerem jest każdy kto prowadzi działalność gospodarcza i każdy ma do tego predyspozycje i nie musi być to absolutnie dobrze wykształcony człowiek tylko wiadomo o co chodzi tak jak w tej aferze hazardowej z tym przyjęciem do pracy gdyby tym szefom szpitali dobrze popatrzeć na ręce to inaczej by mówili jak widzisz sama na jednym pości można poruszyć wiele spraw jednak jak wszystkie zresztą zostaną wykasowane  z tego prostego powodu że niewiele osób jest wstanie walczyć o innych
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-19 10:03
123456 PROSZE CIE ROB CHOCIAZ JAKIES KROPKI,PRZECINKI,ZA DIABŁA NIE IDZIE ROZCZYTAC TEGO CO PISZESZ,NIE WSPOMINAJAC O TRSCI.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-19 13:20
nie uczyli mnie tego masz w kompie taki coś jak poszukaj sobie a pojmiesz o co chodzi
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / CIEKAWE CO SĄDZICIE O OLIMPIADZIE (9061 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill