www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIEPEŁNOSPRAWNY LEKARZ (17577 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-02-17 15:22
Tutaj to normalnie przekręcili niewiem czy ogladaliście wczorajsze wiadomości w tvp1 o 19 30 chodzi tu o tego lekarza co przy ratowaniu jakiegoś kogoś newarzne kogo ja jak i karzdy z nas jesli by było to morzliwe terz byśmy ratowali chodzi mi o tę protezeniemam pojęcia ile takie coś morze kosztowac lecz podejrzewam ze  wiele szpitali niejednemu choremu za tą kase mogli by wyciać woreczek żułciowy a tu za patr miesiecy i lekarz już chodzi a przecierzb tyle mówią ze nie ma ludzi niezastąpionych i karzdego morzna zmienić niemorzna zmienić tylko ON chociaż i tu mogę sie mylić co sądzicie o tym wszystkim czy jednemu się nalezry taki prezent jeśli jest doktorkiem a drugiemu nie chcą refundowac co wy na to bo mnie krew zalewa na takie cos kiedyś pisałem ze przygotowują nas on do tego abyśmy całkowicie nic od państwa nie chcieli być morze zle wtedy mnie wiele on żle mnie zrozumiało co miałem na myśli teraz okazuje sie że to dzieje się naprawde i prosze mi wierzyć szykują nastę pny przekret a co do kobety ;która poznałem jest ok i mimo ciężkiej zimy dociągniemy jakoś do wiosny a pużniej to już łąka i przepięknie kwitnące bzy i ich cudowny świrzy wonny zapach a pośrud tej przewspaniałej przyrody my we dwoje a żeby dodać pikanteri to cała akcja będzie się działa w przewspaniałym rezerwacie przyrody nienapisze w jakim bo moglibyśmy miec gosci a jak muwi stare polskie porzekadło gdzie dwuch się bije o jedną tam trzeci korzyst
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-17 15:37
123456 Nie zrozumiałam o jaką protezę chodzi..... po amputacji czy o edoprotezę kolana stawu skokowego czy biodrową. To jest różnica. Endoprotezy są wstawiane na koszt NFZ a czeka sie przynajmniej u nas od 1-2 lat w kolejce. Nie oglądałam wczoraj nic ani w TV ani w komputerze. Życzę ci dużo radości brew losowi jaki nam gotuje. :-)
Zostawiłam Ci tu na priv informacje o którą prosiłeś.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-17 17:09
12356 . To jest lekarz , który leciał helikopterem ratować ludzi. Helikopter spadł, jego koledzy zginęli. On przeżył , ale stracił nogę. Czego mu zazdrościć? Nie wiem dokładnie czy mu ktoś protezę zafundował. Wiem jedno otrząsnął się z tego i dalej pracuje ratując życie ludzkie. Myślę, że w tej chwili ,  po tych wszystkich przeżyciach mimo, że bez nogi , jest jeszcze lepszym lekarzem niż był.
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-17 18:51
12356,kompletnie nie rozumiem twojej zazdrości ,a przecież ,nawet nie wiesz,czy ta proteza była refundowana,,może to jego koledzy lekarze się złożyli,a nawet jeśli to NFZ zaplacił ,to widać ,że było warto ,bo on dalej jeździ w pogotowiu i ratuje ludzkie życie,a nie leży i nie użala się nad sobą,nawet najlepszy sprzęt nie pomoże kiedy komuś nie chce się cięzko i w bólach pracować nad swoją sprawnośćią
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 13:10
powiedz sam ilu jest ludzi których koledzy z którymi podróżują giną kilka lat temu koło mojej miejscowości moi znajomi też jechali do pracy było i 6 ocalał 1 nie mamy na to wpływu i myślisz że stał się lepszym jeszcze gorszym się stał pijak bum itp a lekarze cóż takie ich zadanie ratować innych i nie chodzi o to by kogoś szykanować opluwać lub coś podobnego bo to jest nienormalne tu na tym portalu tu chodzi o system i tych co nim rządzą
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 12:33
No wiesz jakiemuś doktorkowi po wypadku obcieli nogę który gdzieś tam komuś ratował życie no bez przesady przecież ich obowiązkiem jest ratować czyjeś życie tak jak strażaków czy policji czy wojsko i tego typu sprawy się zdążają jednak tu chodzi o coś innego o sam fakt ze niby co on doktorek i tak bez kolejki inni może czekać a oni co sama wiesz bo jeździsz na różnego rodzaju operacje itp wiesz jak jest ciężko co niektórym ludziom przejść chociażby jeden schodek a czy to jest nasza wina  np;u nas aby podejść do przychodni do specjalisty w szpitalu trzeba przejść nie 1 nie 2 lecz 15 schodków sam je często przemierzałem i wiem mało w zimie nie dbają na ty wszystkim jest lud powrócę do tego doktorka  dzisiaj już dzieci w przedszkolach uczą jak się zachować podczas jakiegoś zdarzenia i wcale nie najeżdżam na tego doktorka tylko na system jaki jest w Polsce jedni maja prawa inni zaś nie w ten sposób nigdy nie będzie u nas chociażby troszkę lepiej ktoś pisze że był ubezpieczony na mało jest nieubezpieczonych ludzi i tych prywatnie jak i tych od państwa
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-02-17 21:44
Do autora - Tobie to już chyba nawet ktoś powinien wyciąć ten wyrsotek żółciowy (z naciskiem na żółciowy), ale to z powodu jadu, który przeszkadza normalnie oceniać realia.
Facet jest życzliwy, zaradny, ambitny a do tego pracowity i pogodny - więc i dobrych ludzi wokół niego sporo. To oni szybko zareagowali i pomogli stanąć na nogi. Był ubezpieczony, służby wsparły i może dalej służyć innym. Tylko się cieszyć i gratulować. A Ty się ucz. I wyciągaj wnioski.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 11:17
Jesteś albo  cwany lub  głupi nie znam innego określenia o ile pamiętam w polsce prawie wszyscy są ubezpieczeni i wszystkim panstwo powinno zapewniać tego rodzaju usługi jak in planty lub protezy nie wyssałem tego sobie z palca o tym wyrostku   jest jeszcze jeden drobiazg z tymi dobrymi lekarzami to jak można wytłumaczyć fakt że coraz więcej popełniają tz; błędów medycznych nie odsyłam cię do tego rodzaju portali bo i tak nie załapiesz o co chodzi a ubezpieczenia popróbuj a zobaczysz ile dostaniesz
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-18 11:35
123456
Odniosę się tylko do błędów medycznych. Jak już kiedyś pisałam moja niepełnosprawność pogłębiła się przez błąd lekarski. Należę do osób starszych więc jestem przykładem tego, że błędy takie były i dawniej. Dlaczego wydaje się teraz, że jest ich więcej? Po pierwsze : bo mamy czasy , że wolno o nich mówić. Po drugie: czasopisma , telewizja, komputery wszędzie możesz usłyszeć o lekarzu nawet z małej wioski.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 11:57
no i co i dale nas maja daleko kolega miał za granicą w szpitalu błąd medyczny to mało ze wylali lekarza lecz zgarnął na rękę 200 tys EUR już po opłaceniu podatku i mecenasów lecz jeździ na wózku i nie chciał by tych pieniędzy a zdrowie chociażby w paru procentach jakie kiedyś miał ma 45 lat
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-18 11:39
123456
Masz rację, że ubezpieczony powinien mieć dostęp do odpowiedniej opieki medycznej. Jednak mam pytanie. Czy Ty ( lub ktokolwiek inny z forum) gdyby Ci jakiś sponsor zapronował darmową protezę lub super leczenie, zrezygnował byś z tego?
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 12:02
Jeleń to piękna rzecz wiadomo jeśli chodzi o mnie to powiem tak jak by to miał być np; taki sponsor ze coś za coś to zrezygnował bym a jeśli z potrzeby serca to przyjąłbym  propozycje chodziarz bym się głęboko musiał zastanowić jeśli to sponsor do tego doktora to ok jest w porządku
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-02-18 12:26
Lidian - bardzo dobre pytanie.

Do autora: a niby co sponsor miałby od Ciebie za to chcieć? Nie słyszałeś o fundacjach, które pomagają ludziom w takich sytuacjach? Akurat, już widzę, jak byś zrezygnował.

No i właśnie - skąd i co Ty wiedziałeś o tym konkretnym przypadku, że postanowiłeś od razu, bez minuty zastanowienia, opluć człowieka? Na jakiej podstawie przypuszczałeś, że dostał wszystko z ubezpieczenia?

Owszem, wiem, o czym piszę, ponieważ co 3-4 lata muszę wymieniać nie jedną a dwie protezy i z ubezpieczenia dostaję tyle co wszyscy czyli ok. 1/7 kosztów. Resztę muszę wydać z własnej kasy - a tylko raz pozyskałam wsparcie od firmy, w której pracuję. A żyć trzeba.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 13:02
QRCZE 12345 O CO CI WŁASCIWIE CHODZI,TAKIE BZDURY PISZESZ,ZE GŁOWA MAŁA.ZROZUM TEN CZŁOWIEK RATOWAŁ I NADAL RATUJE LUDZIOM ZYCIE MIMO TEGO,ZE OPROTEZOWANY.ZNASZ JESZCZE JAKIEGOS LEKARZA Z "TAKA PRZYPADŁOŚCIĄ",NO CHYBA ZE W FILMIE.BLUENGEL MA RACJE MOWIAC ZE TRZEBA  NAJPIERW POZNAC CZŁOWIEKA,ZEBY EWENTUALNIE RZUCIC KAMIENIEM.

12345 SPONSOR NIE MOZE OCZEKIWAC ZADNYCH GRATYFIKACJI,BO INACZEJ NIE BYŁBY SPONSOREM  A CO NAJWAZNIEJSZE,NIKT BY DO NIEGO NIE PRZYSZEDŁ PO POMOC.JASNE?
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 13:23
A tego policjanta co zabili bandyci ostatnio w stolicy to tez nie wiesz o co chodzi oni mają specjalne przywileje i szpitale i medyków nawet księży co grzechy im od razu odpuszczają lecz nie o to tu chodzi takie rzeczy jak protez to powinni wszystkim bez kolejki tu nie chodzi o doktora taki rzeczy się wszędzie zdarzają nie słyszała babcia o łapówkach o lewych zwolnieniach no bez checy
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 14:07
SŁUCHAJ,Z TEGO CO WIEM TO NIE TYLKO POLICJANCI MAJA SWOJE SZPITALE,ZOŁNIERZE,KOLEJARZE PEWNIE JESZCZE KTOS TEZ.CZEPIASZ SIE I TYLE MOZE ZA MAŁO MASZ ZAJEC????ŁAPÓWKI CZY LEWE ZWOLNIENIA TO NIE JEST WYMYSŁ XXI WIEKU I NIESTETY NIE DA SIE TEGO UKRÓCIC W CIAGU ROKU CZY DWÓCH.
TAAAAAAAA PROTEZY,LEKI MOZE JESZCZE PIELEGNIARECZKE PRZY KAZDYM ŁOZKU ....?RĄK NIE MAJĄ I OPERUJĄ?CHYBA ZĘBAMI ALBO U DR HAUSA.:-):-):-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 17:35
ja sie czepiam a to niby czego chyba widziałeś jak byłeś kiedyś w szpitalu jak pięknie opiekują się chorymi jest opiekun w karzdej sali lekarze specjaliści co godzina wizyta nikt nie płacze z bólu tak tak to wszystko jest u nas w tym kraju ale będzie jeszcze lepiej
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 17:39
oczywiście mówie tu o mundurówkach a bez głów też operują i co z tego wychodzi przychodzi klient do fryzjera i mówi z kancikiem a fryzier panie to jak sięuda
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 13:36
Jeszcze jedno Owsiak co robi to on jest sponsorem czy to wszyscy jego sponsorujemy a Rydzyk n odwierty i szkołę to co tylko to ofiara babciu chyba babcia za krótko żyje żeby to wszystko pojąć lecz wszystko jeszcze przed babcią a znam paru co rąk nie mają i operują znam co nóg nie mają a samochody prowadzą a z tym ratowaniem życia to nie był bym tak do końca pewny to jest ich obowiązkiem za to kaskę biorą a wszystko od TEGO który jest na górze zależy i nie rzucam kamieniem w niego bo to jest być morze wspaniały człowiek i dobry lekarz tylko w system babciu w system i nie kamieniem lecz wszystkimi kamieniami jakie znajdują się na naszej przecudownej podkarpackiej ziemi
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 13:03
Nikogo nigdy nie oplułem i nie opluje tu nie chodzi o ludzi tylko o system i o tych co nim kierują jeśli chodzi o tych sponsorów to przemilczę tę sprawę i tak za bardzo nie jestem przekonany do tych fundacji  skąd na to wszystko biorą i przypadkowo czy ten 1% to nie pic na wodę przed procentem terz istniały fundacje i trzeba było to całe towarzystwo utrzymywać a ciągle narzekają że państwo biedne ze kryzys a zobacz ile twój szef w firmie zarabia a jeśli byłeś szefem to co innego jak za komuny sto zł w pit dwieście na konto a trzysta na wydatki tak robią szefowie i powiesz że to jest w porządku  było by gdzieś w Wenezueli afryce jednak przy naszej szerokości geograficznej się nie da tu jest walka być albo nie być i tę walkę musimy wygrać my z obojętnie jakim stopniem inwalidztwa bo w innym wypadku jeśli przestaniemy o coś takiego jak ten doktor upominać to wierz mi laski będą nam kazali sobie wyrzeźbić z buczyny co do doktorków mam o nich takie zdanie jeśli pokarzesz że coś masz znajdą ci  tyle chorób że wszysko co posiadasz będzie w niedługim czasie na ich kontach a ty dalej będziesz chorował są doktorzy o czystych rękach i serca wiem że są tak samo politycy też są księżna lecz to są wyjątki i jeśli nie będziemy negatywnie pisać o takich przypadkach jak ten lekarz to poddamy się jako ON i będziemy wyśmiewani przez środowisko a co do rezygnacji ze sponsora mam już od kilkunastu lat na ręce tatuaż z wężykiem jeśli kiedyś będę mógł komuś pomoc swoimi organami to bardzo chętnie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 13:05
QRCZE,NIC NIE ROZUMIEM Z TEGO POSTU.A TAK W KWESTII FORMALNEJ-CHOCIAZ NIE WIEM CZY TO WAZNE,WENEZUELA NIE LEZY W AFRYCE.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 13:17
BABCIU TO ZROZUMIESZ JAK POWAŻNIE ZACHORUJESZ I JAK WYCIĄGNĄ O CIEBIE OSTATNI GROSIK a o te WENEZUELĘ TO SIĘ NIE MARTW MOŻNE KUBA CO TAM JEST NAJLEPSZA OPIEKA MEDYCZNA NA CAŁYM ŚWIECIE TAK PRZYNAJMNIEJ KASTRO SIĘ CHWALIŁ
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2010-02-18 13:09
123456 bardzo trudno jest Tobie odpowiedzieć, bo w jedenym poście poruszasz za dużo spraw. W ten sposób nie można dyskutować.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 13:14
można można
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 14:09
ALE SZKODA  FATYGI.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 17:31
nie przejmuj się
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-18 14:39
CZYTAM TE WSZYSTKIE POSTY I WIECIE ODPOWIEM KRÓTKO. ALBO MAM SZCZĘŚCIA WIĘCEJ NIŻ ROZUMU ALBO MAM SUPER OPIEKĘ MEDYCZNĄ. WSZYSTKIE ZABIEGI OPERACYJNE NAWET TE MOCNO SKOMPLIKOWANE MIAŁAM NA KASĘ CHORYCH. NIKT MNIE NIE TRAKTOWAŁ JAK DARMOZJADA. BEZ ŁAPÓWEK I BEZ ZNAJOMOŚCI.
NIE JESTEM KIMŚ WAŻNYM. JESTEM ZWYKŁYM SZARYM CZŁOWIEKIEM KTÓREGO ŻYCIE MOCNO KOPNĘŁO.
123456 WYLUZUJ.NIE KAŻDY LEKARZ JEST ZŁY. :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-02-18 17:15
NIE MÓWIE ZE LEKARZE SĄ ZLI TYLKO SYSTEM BYĆ MORZE MIAŁAŚ SZCZĘŚCIE JAK WIESZ NIE TYLKO TUTAJ SĄ POŁAMAŃCY BEZ URAZYLECZ WSZYSCY I WSZYSCY SĄ SZCZEŚLIWI TO CIEKAWE CO TU ROBIA JAK WIEM SERWISY TYPU POZNAJMY SĘ CAŁKIEM GDZIE INDZIEJ A CO DO NASZYCH DOKTORKÓW TO SĄ JEDNYMI Z NAJLEPSZYCH NAŚWIECIE TYLKO SYSTEM JESTZŁY I LUDZIE KTÓRZY GO STWAZRALI SĄ INNEGO MYSLENIA POPATRZ NA AFER HAZARDOWA TAM KTOŚ KOMUŚ CHCIAŁ ZAŁATWIĆ DOBRZEPŁATNĄ PRACE TO JEST PRZESTEPSTWO GORSZE OD KORUPCJI I CO TY NA TO JA DZIEKI BOGU NIE JESTEM W ZŁEJ SYTUACJI ZDROWOTNEJ LECZNAPRAWDE TO CO ROBIĄ Z NAMI ON TO BANDYCTWO JA NIE MYŚLE O SOBIE MUSIAŁA BYS COFNAC SIE O PAREDZIESIĄT POSTÓW DO TYŁU ABYŚ MNIE ZROZUMIAŁA NIGDY NIKOMU NIE PLUJE I NIE PLUŁEM W TWARZ I NIE MÓW ZE NIE JESTEŚ KIM WAŻNYM BO TAK NIE JEST BO KAŻDY Z NAS JEST POWOŁANY DO CZEGOŚ INNEGO I WSPULNIE TAK SAMO JAK ZDROWI I CHORZY TWORZYMY SPOŁECZEŃSTWO I MUSIMY SIĘ NAWZAJEM SZANOWAĆ A TAŁATAJSTWO IKORUPCJE I KUMOTERSTWO TRZEBA TEPIĆ I PO TO TU JESTEŚMY PRZECIEŻ NIEBĘDZIEMY SOBIE OPOWIADAĆ JAK NAS WSZYSTKO BOLI NO NIE
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2010-02-18 15:04

>NIGDY NIE POZOSTANIEMY SAMI KAŻDY Z NAS MA ANIOŁA KTÓRY NA POMORZE PRZEJŚĆ KROK DALEJ>


to jest Twoje motto  profilu 123456
Na zasadzie podanego przez samego siebie motta,  przemyśl, jak odniesiesz się do tego co opisujesz w poście.
Po drugie - Czy tak mocno emocjonalnie zareagowałeś, gdyż to chodzi o lekarza ?
Nieszczęście przy ratowaniu innych, wykonując swój zawód  stać się może (Oby NIE) także w innych sektorach. Tylko jeden przykład podam, a jest ich ogromnie dużo, dla przykładu  Straż Pożarna. Czy gdyby pokazano w TV taką sytuację również byłbyś zbulwersowany ? 
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 17:30
Ostatni widziałem akcje strażaków jak ratowali gości na rzece dość szerokiej byłto wędkarz mimo sprzętu jaki posiadali pontonów łudek sznurów różnego rodzaju sprzętu gościa uratował wisz kto był na krze na środku rzeki woda 3m w najpłytrzym miejscu jego kolega miał na swoim kołowrotku dośc dłużo grubej żyłi dołożył do tego trochę ołowiu wyżucił na blisko 50m i tak go podcholowywał do brzegu a strażaki patrzyli z zapartym tchem i co jemu sie należał medal czy straży lub jeszcze ciekawiej mieszkam na wiosce i jak się cos zapali to posprzątac przyjeżdżają i wierz mi nietrzeba odrazu pokazywac w telewizi a co do mojego motta to niewiem co sie wnim nie podoba ja naprawdę mówie o aniłach a Rydzyk nim napewno nie jest jak go zrobią swietym to morze tak jetem osob wierzacą a JEZUSA  CHRYSTUSA jednak nie zamierzam cytować Jego słów poszukaj sam lub sama
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 17:37 Zmieniony 2010-02-18 17:40
WIESZ CO,TAK SIE SKŁADA,ZE NIE TYLKO TY WIDZIAŁES TA AKCJE I NIE WIELE WSPOLNEGO  MA TWOJE OPOWIADANIE Z TYM CO WYDARZYŁO SIE NA PRAWDE.STRAZAK URATOWAŁ WEDKARZA A TERAZ LEZY W SZPITALU W CIEZKIM STANIE.LEPIEJ NIE PISZ GŁUPOT A IDZ ODDAC KREW DLA TEGO CZŁOWIEKA,JESLI JEMU SIE NIE PRZYDA,BEDZIE DLA KOGOS INNEGO.
WERBENA NIE NAPISAŁA,ZE SIE JEJ MOTTO NIE PODOBA,TYLKO ZE SKORO TAKIE WYBRAŁES TO SIE TEGO TRZYMAJ...I MOJA UWAGA-KUP SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-02-18 17:45
to nie było wtym roku a co do krwi to dobrze mi radzisz tylko najpierw oddaj swoją skon morzesz wiedzieć ze nie oddawałem w swoim życiu ijeszce jedno uratowałem kilka osub wyciągnąlem z wody spod przewruconego samochodu gdzie ciekło paliwo i jakoś nikt mi nie podziekował i najprawdopodobnie nie tylko ja jeste takim człowiekiem nie to mnie wkurza lecz to co już opisywałem poczytaj a być morze zrozumiasz
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-18 18:00
CHŁOPCZE,WG MNIE TO BUFON JESTES I TYLE.SZKODA CZASU NA DYSKUSJE ,PA.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-18 18:21
Do 123456 popołudnie spędziłem na deszyfracji Twoich "rozdygotanych"myśli.W poruszanych wątkach poruszasz jednocześnie tyle tematów ,że żaden człowiek czytający   Twoje "wywody" nie jest w stanie coś zrozumieć.Proponuję Ci przed napisaniem jakiejś wiadomości albo wywodu,stwórz sobie konspekt o czym chcesz dyskutować aby inni mogli zrozumieć o co Ci chodzi. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-03 11:30
jest taka moda 3 w jednym
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-03 11:29
Chciałem zadać ci jedno pytanie już teraz po olimpiadzie myślisz że to moja porażka a więc moje pytanie brzmi tak. Gdyby ktoś kogo bardzo kochasz nagle bardzo poważnie zachorował i gdybyś  nie mógł pomoc tej osobie a była by możliwość uratowania tej osoby jedynie przez państwo to co byś zrobił wiedząc ze pieniądze na leczenie zamiast iść na leczenie idą na sport i tego typu targowiska próżności jak jesteś taki cwany to powiem ci że pani Justyna ma jednego trenera i polane Jakuszyc ką i niewiele ma wspólnego z zawodowstwem a ma złoty medal jednak nie oto mi tu chodzi  
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-03 14:52
Parodia...........
Nadrzędny Autor klarysa Dodany 2010-03-03 14:59
O rany!
Co zdanie- to pytanie.
O co chodzi  123456???  chyba sam już nie wie, pisze, by pisać. A tak swoja drogą- gdybyś stosował chociaż przecinki  i inne znaki interpunkcyjne, może łatwiej byłoby "wyłuskać"  sens Twoich postów.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-03 16:40
Wiecie co kij tam ze znakami jakie powinno się stosować. Klikam czasem z osobą wykształconą, a jej pisownia jest pod znakiem zapytania? Podam tu tylko dwa przykłady : bendem = będę, czysta=trzysta Jak sami widzicie bez sensu napadać na pisownię. Ja nawet nie staram się pytać i poprawiać bo znam znaczenie z całości zdania.
Co do tematu wątku to uważam, że skoro dostał tę protezę miał to wsparcie i nadal pracuje nie mam zastrzeżeń. Lepsze to niż siedzenie na rencinie i biadolenie.
A co do Justyny Kowalczyk słusznie należy jej się i medale i nagrody. Dziewczyna pokazła klasę na co ją stać
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIEPEŁNOSPRAWNY LEKARZ (17577 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill