www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / komputery dla niepełnosprawnych (9220 - wyświetleń)
- Autor basiaa42 Dodany 2010-02-23 12:30
Witam mam 43 lata od 6 lat jestem po amputacji nogi.Ciekawa jestem kto może mi pomóc w załatwieniu komputera ? Jeśli chodzi o PFRON to od nich nie dostanę bo jestem osobą nie uczącą się ani nie studiującą.Ten komputer,który posiadam dostałam od Pana przez ogłoszenie w radio.Ale niestety jest juz stary i robi wysiadkę.A to w tej chwili moje jedyne okno na świat.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-23 12:53
Witaj Basiu. Odpowiedziałam na priv.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-02-23 22:31
Witam pieknie"Ella" Czy temat pomocy to temat tabu? czy inni inwalidzi nie moga mieć wglądu w sprawy ktore im sie należą?Jak mamy dbać o nasze Inwalidow sprawy jak to jest tabu? jakie są nasze prawa to też tabu? Tak więc jak cos wiesz to powiedz glośno a nie mrugaj do wybranych okiem
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-02-24 10:53
Przyznaję rację Wołodii.Ja też jestem zainteresowany tym tematem.Ella ,nie rób tematu tabu.Jak coś wiesz to podpowiedz.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-24 14:15
Dajcie mi spokój. Skąd wiecie na jakie tematy piszę na priv. Mało daliście mi po uszach w kawiarence? Teraz tu. Nie będę straszyć jak Basia że odejdę? Nie mam zamiaru dawać nikomu swego e mail czy GG ale mogę pisać tu na priv o czym chcę. Tu na forum ten temat już leciał wystarczy tylko poszukać a nie czekać na łatwiznę.
Życzę powodzenia.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-02-24 22:12
Witam "Ella" masz tyle tysięcy napisanych postów że trudno mi coś zanleźć akurat na ten temat. Nie wymuszam na Tobie odpowiedzi wlaściwej ale w sumie to tak zabrzmialo by niektore sprawy rozwiazywaly sie w ścisłym gronie. Każdy inwalida jest cholernie wrażliwy na swoim punktcie i stad moje pytanie, pytanie ktore też zostalo potraktowane na odlew. . Nie chcę by ktokolwiek rezygnował z czlonkowstwa na tym forum bo odwiedzilem kilka o podobnym charakterze ale to nie to tu jest luz i chwala nam za to. Nie myślę nikogo oceniać a i chwalić ale czasami warto chwycić za język, lepiej sie ludzi poznaje. Wybacz więc za moj atak i na pocieszenie powiem "wiosna idzie"
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-02-25 09:27
Ja również dziękuję Elli za miłą odpowiedż.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.Zobowiązuję się,że już nigdy nie pójdę na "łatwiznę" i nie zwrócę się do Ciebie o pomoc.Będę tylko obserwował,czy Ty będziesz się zwracała o prośbę. Ponadto,Sztaudynger już kiedyś powiedział......"Nic tak serca nie studzi ,jak poznawanie ludzi"
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-25 13:20 Zmieniony 2010-02-25 13:31
Wołodia o kompie nic nie wiem. I nie ja pisałam o nim. Wiem tylko tyle że PCPR i PFRON coś tam dofinansowuje. Zadzwoń do nich i spytaj. Ja osobiście nie dostałam żadnego dofinansowania poza rehabilitacją. Trudno by mnie było mało jak klikam tu od 2006 r. Ktoś gdzieś pytał ktoś już i pisał. Mnie nic się nie należy tyle to wiem z instytucji w/w. Nawet osobny pokój.
Wrzuć w "szukaj" "dofinansowanie komputera" i postaraj się sam do czegoś dojść.

Eligiusz dawniej pytałeś o stronki itp co jak i gdzie się robi odmówiłam ci odpowiedzi?  To ja ci dziękuję za miłe podziękowanie. :-( Czy to nowe forum przypadkiem nie wspomaga podpowiedziami?

Na priv mogę nawet sobie gawędzić o wszystkim i niczym. A napisałam tak bo u mnie priv nie wyświetla się wcale. Dlaczego nie wiem. Wiem tylko że codziennie muszę tam sama zajrzeć bo jak zapomnę to dana osoba czeka długo na odpowiedź. Skąd mogę wiedzieć gdzie u kogo jak jest ustawiony komp.

POCZYTAJCIE SAMI TO JEST Z TEGO FORUM TU GDZIE LUZ JAK NAZWAŁ WOLODIA :-(      (kliknij tu)

Porady Centrum INTEGRACJI / Dofinansowanie komputera (676 - wyświetleń)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-27 19:46
SKORO ELLA NIE CHCE DOKŁADNIEJ WYŁUSZCZYC SPRAWY,ZAPYTAJCIE KOGOS KTO SKŁADAŁ TAKI WNIOSE,A MECZYCIE DZIEWCZYNE,ZE JESZCZE POSADZI WAS O MOLESTOWANIE.:-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-27 20:45
STARUSZKO A DLACZEGO NIE KLIKNĄ W ---- KLIK ----- TEN CZERWONY NAPIS. TAK CIĘŻKO IM POCZYTAĆ? ..... TO TAK CIĘŻKO POCZYTAĆ INNYCH. JAK JUŻ PISAŁAM NIC NIE WIEM POZA TYM CO JUŻ BYŁO W..... (KLIK)

MOLESTOWANIE :-d))))))))))) MASZ RACJĘ
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-28 09:23
Nie molestuję...........klik lata 2007/8    a teraz 2010.Nie przejmuj się ,bez Twojej pomocy przeżyliśmy tyle życia,to chyba teraz też damy sobie radę.Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.Jednocześnie życzę dobrego humoru i optymistycznego spojrzenia na życie.  :-)    :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-02-28 10:11
Ella wyraźnie napisała,że nic więcej nie wie na ten temat,po za tym do czego wkleiła linki a jeśli nie wie to nie pomoże choćby chciala i nie widzę powodu ,do takich niemiłych komentarzy,bo akurat Ella pomaga zawsze jeśli jest to tylko w jej mocy ::::-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-02-28 12:53
MALTABAR,JA TO WSZYSTKO WIEM....ALE MOZE TO TEN SOBOTNI WIECZOR I MYSL O MOLESTOWANIU.....:-):-):-)MOZE TROCHE POZAZDROSCIŁAM ELLI ABSZTYFIKANTÓW?:-)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-28 12:57
O.K. ::-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-28 17:16 Zmieniony 2010-02-28 18:12

>Staruszka123 Dodany 2010-02-28 12:53  MALTABAR,JA TO WSZYSTKO WIEM....ALE MOZE TO TEN SOBOTNI WIECZOR I MYSL O MOLESTOWANIU.....MOZE TROCHE POZAZDROSCIŁAM ELLI ABSZTYFIKANTÓW>


HEJ JESTES SUPER NA POPRAWĘ HUMORU .... GRATULUJĘ.

Malta dzięki. Ciekawe dlaczego właśnie eligiusz tak napiera? Czyżby to drugie rekalmowane u nas forum puściło go w maliny:)
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-02-28 17:22
Tego to nie wiem
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-28 18:12
:-):-):-)
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-28 18:21
:-):-):-)

ODPOWIEDŹ DLA ELIGIUSZA---- czytałeś do końca tę stronę? Zanim znów dokopiesz przeczytaj dokładnie  a dowiesz się że program realizowany jest do końca grudnia tego roku o ile kasa będzie. JESTEŚ PO PROSTU LEŃ. I to jest moja do Ciebie ostatnia odpowiedź

(KLIK)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / komputery dla niepełnosprawnych (9220 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill