www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam pracy zdalnej ale niekoniecznie ( katowice i okolice) (7196 - wyświetleń)
- Autor waldemar1973 Dodany 2010-02-23 19:42 Zmieniony 2010-02-23 19:57
jestem osobą niepełnosprawną, nie mam problmów z poruszaniem się. Szukam pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Najchętniej przez internet ale nie tylko. szybko się uczę i przyswajam wiedzę, ale mam dosyć nieaktywności zawodowej. znam się na projektach unijnych a także pisałem założenia do projektów edukacyjnych.
mogę przesłać opracowania. Interesuje mnie praca w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, ankiet. Z wykształcenia jestem politologiem.
Może ktoś z osób niepełnosprawnych mających firmę mnie zatrudni np prowadzący agencję ubezpieczeń kredytową.Mam odpowiednie uprawnienia
Na życzenie wyślę dokumenty aplikacyjne. Katowice i okolice. Nie akwizycja i ubezpieczenia na życie.
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-23 21:58
Panie Waldemarze - takie pytanie, przeglądał Pan to forum zanim umieścił Pan tutaj swój anons?
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-02-24 10:58
A co ? po przegłądnięciu tego forum,nie mógł zamieścić tego anonsu? Czy z uwagi na fakt,że na forum są sami "ciemniacy"?
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-02-24 16:15 Zmieniony 2010-02-24 16:21
Głownie z uwagi na to, że udziela się tutaj (wedle moich obserwacji przynajmniej) niewielu pracodawców. Są lepsze miejsca i to w ramach tej samej strony: http://niepelnosprawni.pl/ledge/x/29621. Są też jeszcze ciekawsze miejsca, ot choćby portal pośrednictwa pracy POPON. Z głowy mogłabym wymienić co najmniej kilka innych miejsc gdzie warto zajrzeć jeżeli ktoś szuka pracy zdalnej.

Zawsze się zastanawiam, czy osoby  umieszczające tutaj ogłoszenia że szukają pracy zrobiły to już wszędzie indziej i tu obstawiają, bo "może ślepej kurze ziarnko" czy wręcz przeciwnie. Albo może strategia jest jakoś pośrodku? Ewentualnie, może to ja coś przeoczyłam i znalezienie pracy poprzez anons w tym dziale forum jest bardzo skuteczną metodą (ale jeżeli tak, to dlaczego?)
Nadrzędny Autor waldemar1973 Dodany 2010-03-01 12:23
dzięki za podpowiedź przeniosę moje ogłoszenie pod podane przez Panią adresy. pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-24 18:10
Boginko może ja ciut podpowiem..... Na innych forach jest np: "Kłopoty codzienne" albo "Ankiety" ( to tylko przykład) i tam trzymają się ściśle tematu wątku. Jeśli ktoś choćby małym kroczkiem zboczył w bok jak nie przeniosą postu we właściwe miejsce to zaraz "ktoś" daje pierwszy post mówiący o czym tu się ma pisać. Tam chyba admini pilnują porządku ..piszę admini bo nie znam dokładnej procedury. U nas wszystko jest jak popadnie nawet jak się pokłócimy, że nie na temat wątku to i tak za parę dni następuje cisza.

Eligiusz zdaje się, że masz coś więcej do powiedzenia bo jesteś na kilku forach.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-24 18:12

> Na innych forach jest np: "Kłopoty codzienne" albo "Ankiety" ( to tylko przykład) i tam trzymają się ściśle tematu wątku.


Ellu, ale nie o to chodzi. Szukanie pracy jest jak najbardziej zgodne z ogólnym tematem tablicy ("Praca"), tyle że stosunkowo chyba mało konstruktywne. :-)
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-02-24 18:33
Ok masz rację nie załapałam chyba dokładnie. Przepraszam.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2010-02-24 19:04 Zmieniony 2010-02-24 19:07
Ela nie uważam , abyś miała za co przepraszać.

W odpowiedzi na inne posty dotyczące założyciela wątku.

Ludzie są zdesperowani szukają pracy wszędzie gdzie to jest możliwe więc nie ma się czego dziwić, że w dziale PRACA dają takie anonse.
Nadrzędny Autor Boginka Dodany 2010-02-24 19:07

> Przepraszam.


Za co? :-)
Nadrzędny - Autor biniar Dodany 2011-06-05 19:13
Jest dla Ciebie praca , proszę o podstawowe dane :
adres
nr dow.
pesel
adres email
telefon
po otrzymaniu w/w danych zarejestruje Cie do mojej struktury i zaczniemy prace.
Jesli masz pytania pisz - czekam , pozdrawiam, Bniar

Strona http://perfumy.fm
zobacz ten filmik
lhttp://www.youtube.com/watch?v=zn4AJepiN4Q

Zbysława Reiss
skype zbyslawareiss
binia@reiss. pl
tl. 508167556
tl.727192025
Nadrzędny - Autor qurwia Dodany 2011-06-06 20:48
no kurwa dramat
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2011-06-07 18:37
Do kwadratu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / szukam pracy zdalnej ale niekoniecznie ( katowice i okolice) (7196 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill