www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Rozliczenie pit,ulgi.Help (3328 - wyświetleń)
- Autor damikss Dodany 2010-02-26 13:44
Witam .Nie wiedzialem w jakim dziale to umiescic.
mam problem z wypełnieniem pit 37.Otrzymałem z ZUS pit40A(pobieram rente socjalna) i pit 11 od pracodawcy(pracowałem 8 miesięcy na pół etatu) . po wpisaniu wszystkiego jak mi się wydaje poprawnie wyszło mi ze mam do zaplaty US jakies 370zl . Słyszałem gdzies ze samo posiadanie grupy inwalidzkiej wiąże sie juz z jakimiś odliczeniami.
Mam 2 grupe inwalidzka.

Czy ktos by mi mogł poradzić ewentualnie oblukac czy dobrze wypełniłem.
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-02-26 14:05
Są programy do wypełniania PIT-ów.Ściągnij sobie,wpisz wszystkie dane i kwoty w odpowiednie rubryki i wszystko Ci wyliczy program.
Nadrzędny - Autor damikss Dodany 2010-02-26 14:29
tak wlasnie zrobilem programem pity 2009 . Tylko nie jestem pewnien czy wszytko zrobilem dobrze
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-02-26 14:47
Są broszury z informacjami,jak wypełniać PIT-y-poczytaj,albo idź do sąsiadki,dasz jej dwie dychy i Ci wypełni,lub zadzwoń na informację US i popytaj.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-02-26 14:46
Nie, samo posiadanie grupy z niczym takim się nie wiąże (dzięki Bogu). Czy to byłoby, wg Ciebie, logiczne...?
Nadrzędny Autor damikss Dodany 2010-02-26 15:41
no wyszlo mi w programiku ,zdziwilo mnie tylko to ze mam do zaplaty taka kase skoro  mam tylko rente i mialem prace na pol etetu .na to wyglda ze lepiej robic na czarno .
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Rozliczenie pit,ulgi.Help (3328 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill