www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIE O TO MI CHODZI ŻE MACIE PRACE LECZ O TYCH KTÓRZY (Strona 2) (35518 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-10 03:49
Witaj Michał. Dla kogo ta odpowiedź?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-10 09:58
Ludzie, o czym jest ta rozmowa. Pracy jest dużo, pewnie, że nie wszędzie i nie dla wszystkich, ale jest.
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2010-03-10 13:23
Witaj Ella.
Powinnaś się domyśleć dla kogo ta odpowiedź jest.
Ta odpowiedz jest dla użytkownika: 123456
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-10 13:32
Boginko,ja po prostu nie lubie nachalności i kazań zwłaszcza głoszonych w miejscach innych niz te do tego celu przeznaczone ,a zwlaszcza w tak ekstremalnej ,jak sama przyznałaś formie
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-10 15:25 Zmieniony 2010-03-10 16:01
Michał ja pod Twoim adresem nie podjechałam. To było do Kamyka.O kurczę nawet nie miałam nic złego na myśli. Tak jak malta nie lubię nachalnośći głoszenia religii. I o takie małe głupie zdanie, przejęzyczenie się a...... tyle wojny
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-18 14:00
PROSZĘ MI TU NIE BAJEROWAĆ bo znam sprawę lepiej od ciebie a co za róznica jaki mam stopień jak niema roboty to nich państwo buli na hulanki  mają a na on nie
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-18 14:48
Ogarnij się człowieku. Nie wiem gdzie mieszkasz, nie wiem jakie masz wykształcenie i dlatego cieżko mi ocenić Twoje szanse na prace. Ale nie wciskaj ciemnoty, że pracy nie ma nigdzie i dla nikogo, na pewno nie ma jej dla tych, którzy nie chcą pracować.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-19 12:35
czy ja mówię że nie mam pracy mam i to nie wyobrażasz sobie ile i gdzie jeśli byś ty miał taka robotę jak ja to byś był niesamowicie szczęśliwym wyobraź sobie przez okrągły rok mam do czynienia z dziką przyrodą i w ogóle nie mieszkam a puszczy tylko w niedużym miasteczku ma południu polski a moje wykształcenie to moja rzecz nigdy nie pacz na wykształcenie bo kiedyś znałem gościa i znam go nadal że pokończył wszystkie możliwe studia w swoim kierunku i wiesz co robi jest palaczem bo tak mu to odpowiada kiedy idziesz na rozmowę kwalifikacyjna to co pracodawca pyta sie o szkoły czy morze czy coś umiesz jak myślisz dzisiejsze wykształcenie to kawałek papieru który możesz kupić na zwykłych aukcjach za powiedzmy od 3000 do 5000 zł i co jak nic nie będziesz wiedział co powiesz że komputer umiesz obsługiwać to on powie ci ze jego syn ma 5 lat i też umie ze znasz setki programów to jego syn też umie dzisiaj panie jak zawsze liczy się wygląd i łapówka dana tam gdzie trzeba lub prościej ci powiem kumoterstwo a on nie maja żadnych szans był przez moment taki program który wręcz nakazywał i srogo karał pracodawców i firmy które nie miały zatrudnionych pracowników on lecz jak zwykle w Polsce wszystko przepada kpw
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-19 12:45
Na pewno nie "pacze" na Twoją ortografię. Jestem szczęśliwy m. in. dzięki mojej pracy i nie dostałem jej dzięki kumoterstwu, lecz za pośrednictwem ogłoszenia.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-19 14:23
WIĘC MUSISZ BYĆ BARDZO DOBRY JA NIE OCENIAM NIECH INNI TO ZROBIĄ BO WIESZ DLACZEGO NIEWIERZE W ANI JEDNO TWOJE SŁOWO LECZ TO MOJE ZDANIE
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-19 14:27
Dlaczego nie wierzysz?
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-22 12:00
Pokarz mi jaką kolwiek stronę gdzie jest mozliwośc przyjęć on do pracy i wież mi jeśli znajdziesz to jesteś dobry ja zaraz wysyłam SV i zobaczymy nigdy nie używam złości ani też nie oszukuję on bo wiem że każdy z nas i każdym rodzajem niepełnosprawności ma niesamowite problemy a czasami z nie swojej winy a przeważnie tak jest ze nie ze swojej winy nawet tych ludzi którzy jechali po kielichu bo nikt nie jest święty  wiem że tego procederu nie da się zlikwidować jest też że ze względu na złą jakość dróg w naszym kraju niewinni ludzie też giną jest również i tak że z przemęczenia lub złego stanu samochodu też ludzie giną i zostają kalekami ja sam przeszedłem przez coś takiego i muszę się z tym pogodzić i muszę z tym żyć a jeśli by nasi politycy bardziej dbali o swoich wyborców proszę mi wierzyć że nasze życie by się zmieniło i to o 100% a tak wielu z nas musi żyć w marazmie z którego jak się wydaje niema wyjścia tylko nieliczni zdobywają prace
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-22 12:06
Choćby "Integracja" prowadzi Centra Pracy. Google wyszuka Ci szereg innych stron. Przestań liczyć na polityków bo się nie doliczysz, a zacznij na siebie.
PS: Zapraszam jutro na godz. 15:30 do oglądania TV Biznes lub Polsat News to zobaczycie mnie:)
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2010-03-22 13:47
:-)to nam pokiwaj.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-23 15:38
ROGAL O 15,30 POKAZALI ANGELE MERKEL CHYBA TO NIE TY,CHOCIAZ...:-):-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-23 15:52
Mylisz sie Staruszko,trzeba było chwilke poczekac,powiem ci cos-Rogal to nie rogal,a herbatnik raczej,dobrze prezentujący sie w krawacie hi,hi,hi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-23 17:21
15:35 wszedlem na żywo, 12 minut, ciężko było:)
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-24 10:33
DOBRZE ZE CIEBIE NIE WIDZĘ BO BYM JESZCZE MUSIAŁ WYRZUCIĆ PRZEZ OKNO KOMPA czym ty się chwalisz wys-tempem przed publicznością i pieprzenia głupot jak to dobrze maja on i jakie mają warunki  a na polityków to ja nigdy  nie liczyłem i nie liczę tylko chce tych osłów przekonać że oprócz  swoich znajomych mają za zadanie pomagać innym a nie sobie i swoim zasranym i zawszonym rodzinkom a z tą pracą to jak mówię łapówy i kumoterstwo bo jak myślisz że np;ja będąc on nie jeżdżąc samochodem mam znaleźć prac jeśli w mojej okolicy i dla zdrowych ludzi niema jak będziesz już przed kamerami to radze ci nie bać wazeliniarzem bo na długoszpar metę się to nie opłaca jakby co pozwalam ci korzystać z moich postów tylko zawsze przeciwko ty którzy tworzą nowe ustawy i tych co są skorumpowani przez kumoterstwo a jeśli chodzi o telewizyjne media to człowieku znieśli ci abonament i co tak się cieszysz to banda cwaniaków i oszustów nie chce użyć gorszych słów co chwila jakaś afera w telewizji i co jak myślisz po co to o kasę chodzi i tylko o kase
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-03-24 10:34
Ależ katolicka postawa od ciebie bije.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-26 09:24
Nic z tego chyba będę  musiał zmienić poglądy co do katolików, z tym co się wyprawiało w Niemczech ciężko jest mnie się pogodzić- na razie póki co nie mówią co było u nas lecz jestem przekonany ze kiedyś powiedzą i nasi cherhorzy nie będą niewinni a że jestem osoba wierząca w Jezusa Chrystusa to na siłę mnie chrzczono ani też z przymusu ostatnio nawet w naszym kraju jest taka moda że stawiają gumowe pomniki OJCU ŚWIĘTEMU a komunista lub innym wymoczkom stawiali z brązu lub innych szlachetnych metali mam nadzieje że to się w końcu zmieni  
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-03-22 14:16
Przepraszam, że się wtrącę, ale... :-)

> ja zaraz wysyłam SV i zobaczymy


To akurat żaden test. Bo gdyby stosować taki tryb, to wszyscy blondyni mogliby być jednakowo urzędnikami, a wszystkie panie o niebieskich oczach lekarkami. :-) Rogal, o ile wiem, nie pracuje na stanowisku "do ON" (tak jak czasem jest, np. w ZPCh) tylko musi mieć jeszcze psujące pracodawcy umiejętności.

> bo nikt nie jest święty


Jak ja nie znoszę tego wyjaśnienia (mam nadzieję, że autor się nie obrazi). Nim można "wyjaśnić" wszystko - "nikt nie jest święty", więc politycy robią takie prawo jakie robią. "Nikt nie jest święty", więc ktoś wziął łapówkę, "nikt nie jest święty" więc ktoś skłamał w sądzie, "nikt nie jest święty" więc ktoś kogoś dziabnął nożem za portfel z trzystoma złotymi.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-23 08:45
Mądrego to i miło posłuchać.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-24 10:38
Już po wszystkim jakbyś mogła to podpowiec mi gdzie to miało miejsce w jakiej tv i czy jest w archiwach sieci niemam teraz czasu nawet na tv a zresztą nigdy dla nich nie miałem zobaczymy co gość ciekawego powiedział
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-03-24 15:18

> jakbyś mogła to podpowiec mi gdzie to miało miejsce


Jeżeli piszesz do rogala, to on jest mężczyzną. Podał też gdzie występuje. A jeśli piszesz do mnie... to właściwie dlaczego? :-) Przecież mniej więcej w tym samym czasie, który zajęło Ci napisanie postów, mógłbyś się w tym już sam zorientować. Zresztą, mam wrażenie, że postępujesz nieco niekonsekwentnie - najpierw piszesz do Rogala oceniając jego wypowiedź per "pieprzenia głupot jak to dobrze maja on i jakie mają warunki" a pięć minut później pytasz gdzie ona jest, bo jej jeszcze nie widziałeś? Jak nie widziałeś, to skąd wiesz co zawiera? A jeżeli nie wiesz, to czemu oceniasz?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-24 15:47
Niestety, raczej w żadnym archiwum mnie nie znajdziesz:)
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-26 09:14
DZIĘKI ZNAJDE SOBIE SAM I WTEDY POGADAMY z góry wiem ze ludzie którzy stają przed kamerami niedbają o innych tylko o siebie i swoje tyłki kapewu
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-26 09:15
COS TY SIE TAK PRZYPIOŁ,NIC CI NIE PASUJE,TAKI MALKONTENT RACZEJ JESTES.
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-12 11:46
Kamyku są ludzie ,którzy to rozumieją lecz są tacy którzy Biblie przekuwają na pieniądze jestem z Tobą i wiesz co masz w swoim sercu i ja też wiem jednak proszę Ciebie nic na siłę świat musi sam zrozumieć, kiedyś byłem innym człowiekiem nie byłem ani czerwonym ani zielonym ani czarnym i w ogóle tego nie żałuje  przychodzi jednak czas kiedy nasze dusze się zmieniają nie wiadomo czy na lepsze czy na gorsze bo nie wiadomo co nam przyniesie jutrzejszy dzień czy będziemy musieli walczyć czy odpoczywać lecz jedno wiemy pozostaniemy tacy jacy jesteśmy ciągle niepewni
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / NIE O TO MI CHODZI ŻE MACIE PRACE LECZ O TYCH KTÓRZY (Strona 2) (35518 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill