www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do kiedy trzeba złożyć wnosek z programu PEGAZ 2003 ?? (4300 - wyświetleń)
- Autor domek087 Dodany 2010-03-04 11:54
Konkretnie chodzi mi o dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego. Na stronie PFRONu jest napisane że na przełomie I i Ii kwartału bedą ogłoszone zmiany zapisów programu. Ale to trzeba czekać ze składaniem wniosków??? Żebym nie przegapił
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-04 14:30
składac mozesz juz,w ubiegłym roku ostatecznym terminem był bodajże 5 czerwca.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-04 18:45 Zmieniony 2010-03-04 19:04
Ja odniosłam się wcześniej (w wątku założonym po raz któryś na ten sam temat) do pytania autora a więc w ramach wspomnianego programu PFRON jeszcze wniosków nie przyjmuje. Cytat z www: http://www.pfron.org.pl/portal/pl/46/821/Komputer_dla_Homera_2003_PEGAZ_2003_Wczesna_pomoc_dziecku_niepelnosprawnemuquot.html
„Komputer dla Homera 2003”, „PEGAZ 2003”, „Wczesna pomoc dziecku niepełnosprawnemu"
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych informuje, że w chwili obecnej trwają prace nad zmianą zapisów programów:
■„Komputer dla Homera 2003”,
■„PEGAZ 2003”,
■„Wczesna pomoc dziecku niepełnosprawnemu.
Decyzje w sprawie ich wprowadzenia podjęte zostaną na przełomie pierwszego i drugiego kwartału br."

Oczywiście, w innych ośrodkach mogą być inne terminy, ale głównie chodzi mi o to, żeby młody człowiek nie zechciał się nawet pofatygować i zajrzeć do konkretnych odnośników (chociaz wie, gdzie ich szukać) a żebrze o informacje. To natomiast, jak widać na załączonym obrazku, nie zawsze jest jednoznacznie słuszna droga:)

Co z tego, że w zeszłym roku wnioski można było składać DO 5 czerwca, skoro co roku są ogłaszane inne terminy? I czy to aby znaczy, że można składać OD 1 stycznia? Ano, bo datę rozpoczęcia naboru także określają warunki projektu.

Nieprawda, w PFRON nie ma co składać w ramach tych programów, ponieważ one zwczajnie jeszcze nie zostały ogłoszone.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-04 19:06
Bluengel pisałam o PCPR. Tam wiem że przyjmują,ale czy dostaną kasę to już inna bajka
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-05 09:39
BLU-PO PIERWSZE,PIERWSZY STYCZNIA JUZ DAAAAWNO MINĄŁ A TO OZNACZA,ZE TERAZ JUZ NA 100%MOZNA WNIOSKI SKŁADAC I PO DRUGIE,ZAWSZE TERMIN KONCZY SIE NA PRZEŁOMIE MAJA I CZERWCA.TO TAK DO WIADOMOSCI.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2010-03-05 11:29
Staruszka, nic nie zrozumiałaś z moich informacji, więc trudno dyskutować.
Ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Szczególnie, że Ty piszesz prawdopodobnie o PCPR a ja o PFRON. A PFRON tegorocznego programu w ogóle jeszcze nie ogłosił, więc możesz sobie składać...
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-04 16:44
Tak to prawda. Valkiria odpowiedziała właściwie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Do kiedy trzeba złożyć wnosek z programu PEGAZ 2003 ?? (4300 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill