www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Do kiedy trzeba złożyć wnosek z programu PEGAZ 2003 ?? (2552 - wyświetleń)
- Autor domek087 Dodany 2010-03-04 11:56
Konkretnie chodzi mi o dofinansowanie zakupu sprzętu komputerowego. Na stronie PFRONu jest napisane że na przełomie I i Ii kwartału bedą ogłoszone zmiany zapisów programu. Ale to trzeba czekać ze składaniem wniosków??? Żebym nie przegapił
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-04 12:35
No właśnie: "na przełomie I i II kwartału będa ogłoszone zmiany zapisów programu". A to oznacza, że wcześniej nic nie możesz złożyć, bo nie znasz żadnych warunków. Skąd weźmiesz formularz i skąd będziesz wiedział, co we wniosku uwzględnić i o co dokładnie prosić (limity kwotowe, udział własny itd.)? Trzeba czekać na to ogłoszenie, śledzić stronę PFRONu i wstrzelić się w termin. Nie da się tego przyspieszyć ani obejść. Poza tym, PFRON chyba praktycznie nie ma programów (tego rodzaju), gdzie wnioski składa się w trybie ciągłym. Zwykle są wyznaczane daty składania od do (zwykle 1-2 miesiące).

Oczywiście, to kolejny dowód na to, jak chora jest ta struktora, skoro CO ROKU ZMIENIAJĄ WIĘKSZOŚĆ ZAPISÓW TAKICH DZIAŁANIACH, NIE MA NIGDY PEWNOŚCI CZY FORMULARZE SIĘ ZMIENIĄ ALBO PODSTAWOWE CZY DROBNE KRYTERIA. A efekty tych działań jak były ulotne tak są.
Nadrzędny Autor domek087 Dodany 2010-03-04 13:21
Tak też myślałem
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-03-04 17:05
bluengel ale mi się wydaje że już gdzieś w internecie i tym czytałam? na 100% nie powiem. Natomiast PCPR przyjmował wnioski już w styczniu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Do kiedy trzeba złożyć wnosek z programu PEGAZ 2003 ?? (2552 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill