www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wątek dla KAMYKA. (23538 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Valkiria Dodany 2010-03-11 13:46
Kamyk,czy tak trudno pojac aby pisac na jakis temat-RELIGII-rowniez,trzeba załozyc wątek (temat),prosiłam cie zebys to uszanował,chcesz aby szanowano twoje spostrzezenia i wizje,uszanuj moja prosbe o nie robienie galimatiasu,bałaganu,syfu gdzie indzie.

PISZ TU!!!!!
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 14:12
A  CO TO BRAT KAMYK I SIOSTRA BARBARA NIC JUZ NIE MAJA DO POWIEDZENIA?cZYZBY MSZA BYŁA BEZ KAZANIA???
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:14
było ystawienie Najświętszego Sakramentu i kazania nie było
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 14:16
A DLACZEGO PRZY WYSTAWIENU SA OTWARTE DRZWI TABERNAKULUM-TYLKO Z SENSEM ODPOWIEDZ.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:19
zapytaj księdza jak dojdziesz do kościoła
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 14:38
OOOOOOOOO TO ZNACZY ZE BOGOBOJNA B.M. NIE WIE!!!
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 14:48
wie lecz nie napisze bo ten kto chce wiedzieć sam się musi troche postarać by zdobyć wiedze a nie czekać tylko na gotowe :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-11 15:29
ciekawe spostrzeżenie
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 15:30
:-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 16:02
:-):-):-)I KTO TO MÓWI?BARBARA M???
MOZE CHOCIAZ WYMIENISZ BEZ ZAGLADANIA W MADRE KSIAZKI 12 APOSTOŁÓW?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 16:28
zajrzyj w głąb siebie i poszukaj piękna
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 16:42
TOS POJECHAŁA!!!!!:-):-)

EJ WY OFIARY LOSU ELIGIUSZ I BARBARA M,DOBRAŁA SIE PARA I JESZCZE BRAT KAMIEN,NA STR 5 JEST TEMAT-WPŁYW KOSCIOŁA KAT NA ZYCIE OBYWATELI TAM OPISZCIE SWOJE BOGOBOJNE ZYCIE.ELIGIUSZ NIE PRZESADZAJ-STARY CZŁOWIEK NIE MUSI EPATOWAC WIARA,LEPIEJ JAK POKAZUJE MŁODYM ZE MADRY I WYROZUMIAŁY,BŁĄDZISZ BRACIE BŁĄDZISZ TRZYMAJAC ZA RACZKE BARBARE BO ONA ZA DZIEN DWA CIE TA RACZKA WALNIE W ŁEB ZE AZ SIE ZATOCZYSZ,TYLKO DLATEGO,ZES NIE POWIEDZIAŁ JEJ JAKA JEST SUUUUUUUPER,TO MŁODA KOBIETA JESLI TEGO NIE ZAUWAZYŁES ALE PEŁNA JADU,ZOBACZ RAZ SIE SMIEJE A RAZ KĄSA.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 17:00
Staruszka 123   tak,jestem starym człowiekiem,a więc doświadczonym.Mam córki starsze napewno od ciebie.Z nikim nie nawiązuję kontaktów,ustosunkowuję się do wpisów na forum.Nie obchodzi mnie co jesz,z kim śpisz i gdzie mieszkasz.Mogę się ustosunkować  do twoich wywodów.Głupie,bezprzedmiotowe i nie dotyczące sprawy.Jeżeli wasza klika myśli że zawładnie tym forum to błąd.Ja już wygrałem raz z Wałęsą  .Z tego wszystkiego co widzę to największą ofiarą losu jesteś ty.A ten wywód z tego,że podporządkowujesz się
całej waszej paczce co na tym forum pisze tylko głupoty.Zobowiązuję się ,że do każdego głupiego wpisu na forum ustosunkuję się i pokażę wam waszą głupotę .Nie potrzebuję niczyjej pomocy/pisałas o barbarze 33 i kamyku/ to są ludzie którzy mają prawa jak wszyscy.Ubliżanie im uważam za degradację niegodną traktowania drugiego człowieka.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-11 17:05
wygrałeś z Wałęsą ?? a w czym może to opiszesz?
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 17:19
maltabar-a w tym,że taki głupol jak ja mogę być w sieci i prowadzić konwersację z tak mądrym człowiekiem jak ty.Kiedy byłem młody nie miałem takiej możliwości.A więc wygrałem.Ty tylko skorzystałeś z naszej walki.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 17:09
ELIGIUSZ PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ CO NAPISAŁES,PRZECIEZ TERAZ ZAPRZECZYŁES WSZYSTKIEMU TEMU CO NAPISAŁES WCZESNIEJ W KUCHNI,W KOMENTARZACH,CZYTAJ CHOCIAZ ZE ZROZUMIENIEM TO CO SAM PISZESZ,JEZELI NIE ROZUMIESZ CO SIE DO CIEBIE MOWI.ZWIAZAŁES SIE Z NIEODPOWIEDNIA BO NIEODPOWIEDZIALNA BARBARA ALE TO NIEBAWEM ZROZUMIESZ.mNA NIKT NIE STERUJE,NIE JESTEM MARIONETKA I NIE ZYCZE SOBIE TAKICH INSYNUACJI.NIE MAM ZAMIARU SPRZECZAC SIE KTO JEST STARSZY,BO KTO MADRZEJSZY TO JASNE.:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 17:13
NO WYGRAŁ,WYGRAŁ,WALCZYŁ O METR STYROPIANU.:-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 17:15
Staruszka 123  Nie myśl,że jesteś mądra.Głupota tryska z każdej twojej wypowiedzi.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 17:17
WIESZ CO CI POWIEM ZAŁOSNY CHŁOPINKO-"SPIEPRZAJ DZIADU".
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 17:22
Staruszka 123- Kaczyński jak nie miał co powiedzieć też to stwierdził.Ale ta głupota ciągnie się za nim.Życzę aby to do ciebie nie przyległo.To jest największy wyraz twojej głupoty i bezradności.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-11 17:25
ZA TO TY WYROBIŁES SOBIE TU JUZ OPINIE WYSTARCZAJACA...I TO NIE TYLKO U MNIE A U CAŁEJ RESZTY...BEZNADZIEJA W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI.
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 18:07
Na wszystkie posty staruszka123   dodaję ci 4 na podwyższenie twojej inteligencji.Ale to dodałem ja tobie osobiście.Z twoją inteligencją słabe widoki.4 ,nie wiem czy całe forum z tym się zgodzi. 4 to chyba jest ocena na którą tego pokroju typy nie zasłuują.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 18:16
Staruszka 123 wyrobiłem sobie zdanie "u całej" reszty.Waszej kliki która chce zawładnąć tym forum.Czekam na interwencje maltabar,valkiria,siwek,agie_c  i innnych popleczników.Bądzćie odważni i napiszcie jaka dziś jest herbatka./są telefony komórkowe/ co będziecie jedli,albo co wam się przyśni lub marzy.......ludzka głupota nie ma granic a ty jesteś przedstawicielką tej głupoty.Zorganizujcie się i przeprowadzcie atak na "rozsądnych"
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 18:21
Jeżeli jesteś taki ciekawy,to ja dziś miałem żurek ze zdechłego kota.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-11 18:25
I nie poczęstowałeś?
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 18:32
Nie było chętnych,resztę zjadł pies,a skórkę się wyprawi i będzie czapka na przyszłą zimę.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-11 18:35
Ty to wszystko zagospodarujesz :::-)
Nadrzędny - Autor siwek Dodany 2010-03-11 18:38
Nic się nie może zmarnować.Grosz do grosza i zbierz się pełna kiesa :-)
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-11 18:46
Dobry sposób
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-03-11 18:48
Kto jest rozrzutny,to nic nie ma.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 18:54
  Pamiętaj przyjacielu.To czyta cała Polska .I czy kogoś to obchodzi co ty jadłeś...........za moich młodych lat jak byłem w wojsku /1957/ żeśmy krzyczeli......jedzcie dorsze bo g........jest gorsze.Czy to kogos obchodzi.Opamiętaj się ,polacy nie są głupim narodem....
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-11 19:06
Siwek masz rację rozrzutność nie popłaca
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:28
niedługo będą pisać o kolorze majtek jakie mają na sobie :-)
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-03-11 19:34
Barbar  33 - ale w konsekwencji powiedzą,że my jesteśmy głupolami.Trzymaj sie........ Zobaczymy co ta "klika"wymyśli.Ja będę walczył z ich prywatą do końca
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-03-11 19:48
omoge ci :-)
Nadrzędny - Autor aggie_c Dodany 2010-03-11 20:55 Zmieniony 2010-03-11 21:00
jesteś bardzo bezczelny eligiuszu i ty Barbaro też, ja was nie obrażam więc proszę się ode mnie odczepić !
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-11 22:11
Ja lubie białe albo czarne,byle nie stringi
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-12 08:49
Maja , mają, kto ma uszy niechaj słuycha, otwórz sowje serce na Miłość Boską. Dieki za wątek do Kamyk. Kamyk ma 60 waŧkow w intyernecie na całym świecie,  w tym w samej Europie  24 w  oraz  w USA , Kanadzie, dalkiej Australii, Rosji , Syberi.Talkż ejeszcze raz dziękuje za watek.
Pamietaj człowieku - Pan mówi " Będziesz miłował Pana, Boga swego, całym swoim sercem, cała swoją duszę ,całym swoim umysłem i całą swoją mocą". Mk 12: 30.
Mysl na dzisiaj - Wizja prawdziwego pokoju to wizja nuieustająćej wzajemności mięðzy dawaniem a przyjmowaniem" Henri J.Nouwen
Bądź pozdrowiana !
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-12 09:29
Bardzo sie ciesze Kamyk,ze pomysł tego watku ci sie spodobał.:-)Pisz tu,a ten kto bedzie chciał znalezc twoje posty bez trudu tu trafi tak samo jak ten,kto potrzebuje fragmentów z Biblii i rozwazan z tym zwiazanych.Bądź pozdrowion.
Nadrzędny Autor siwek Dodany 2010-03-12 10:01
I pokój zapanował na ziemi(forum).
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-12 17:27
A kim ty tutaj jesteś że ustawiasz internautom posty i rozkazujesz-" PISZTU"!  Co ta za ton ?.Czy ja tutaj kogoś obraziłem? To mnie obrażono ale ja te wypowiedzi wydrukowałem,  tak ku pamięci. Ustawiać to możesz sobie dziewojo we własnym domu swoich domowników jeśli takich posiadasz a jak nie to ustaw swojego psa lub kota. Odpowiedziałem zainteresowanemu człowiekowi w sprawie renty na tyle jaką posiadam wiedzę w tym temacie.  Na moją odpowiedź " huzia na Józia"  sfora zaczęła ma mnie szczekać , wręcz ujadać  jak wiejskie burki przy płotach i  od zboczeńca nawet zostałem wyzwany. IP jest ściągnięŧy tego "od zboczeńców." Jeśli ktoś uważa że ewangelizować może tylko tam gdzie "one" mi wskazują to się pomyliły. , to nie komuna. Czy ty  jesteś prawdziwka czy raczej pajacujesz w swoich postach jak wielu na forum , nie tylko na tym? Sztucherna to ty jesteś.Ty napewno już niejedną osobę zdałaś na forum.NIe rób tego, bądź  wyrozumiałą dla innych tak jak chcesz żeby i ciebie rozumiał; np lekarz podczas wizzyty lekarskiej. Tutaj więcej jest takich to lubią zadać chleba niewinnym, najczęściej zdanych na łaskę lub na mdłą rencinę. Ty nie rób jaj , jaja to możesz zrobić sobie  wiesz  gdzie na dobranoc.Nie szukaj głupszego od siebie. Zmień dietę , idzie wiosna, mniej wieprzowiny a więcej owoców i jarzyn. "Ludzi trzeba edukować a rośliny pielęgnować...".
Nadrzędny Autor maltabar Dodany 2010-03-12 20:15
AMEN
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-13 09:37
Kamyk,czy ten twoj post jest do mnie?
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-13 10:31
Sezam dobrze wpływa na miniregenercje mięśni człowieka i wzrok. Jest to udowodnione medycznie już w starożytnośći. .Ja codziennie umieram bo ta tkanka nie odradza się  pozytywnie  a etymologia nie jest znana na dzień dzisiejszy. Byłem w 4 klinikach i u o.Eliasza za Uralem , choroba na dzień dzisiejszy nierozpoznawalna.

Dot : platformy mikroblogowej oraz agregatora strumienia info publikowanych przez ciebie  , np ; w innych serwisach : to  jeśli zdecydujesz sie na obserwowanie jakiegoś użytkownika (np Kamyk) to strumień info ode mnie będzie widoczny w twoim prywatnym logo pokazującym aktywność  Flakera, zaś dane osobowe pozyska w ten sposób nowego fana.Moja miniaturka pojawi się na liście użytkowników  w prawym panelu- im jest ich więcej , tym większa szansa zainteresowania następnych uczestników. Szczególnie znaczenie ma lista użytkowników wzbudzających emocje, a więc najczęściej komentowanych przez innych uczestników. Ma ona duży walor promocyjny , ponieważ internautów na ogół przyciągają dyskusje i kontrowersje.
A  rany i te bolesne twoje i innych poranionych to wobec tego warto , od czasu do czasu , fizycznie - jak to się dziś mówi " w realu " - dotknąć ran Jezusa . MIłosierny Jezus jest wówczas bardzo blisko- tak jak był blisko Tomasza Apostoła. P.S. Wyrazy skrajne i wręcz wulgarne które nimi się tutaj posługujesz to zostaw je do dyskusji ale nie ze mną,. Amen.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-03-13 11:53
Kamyk,po raz wtory pytam,do kogo adresujesz te posty?Nie posługuje sie wulgaryzmami,jesli taki tu zauwazyłes,to przybliz,nie posługuje sie tez skrajnymi emocjami,jesli to zauwazyłes to udowodnij,nie wciagniesz mnie w dyskusje pt bicie piany.Skonkretyzuj swoje mysli.Pozdrawiam,miłego dnia.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-13 15:33
VAL CO SIE TAK PRZEJMUJESZ  NAWET JEHOWY NIE ZAUWAZYŁ,ZE MU WATEK DAŁAS,WIDAC MA PROBLEM ZE SOBA,A MOZE TO BYŁY SEMINARZYSTA KTOREGO WYWALILI Z KLASZTORU???
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-13 15:47
Zauwazył,ale śmieci ,gdzie popadnie
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-13 19:19
"Jeśli człowiek nie stara się poprawić ,Pan Bóg nie będzie pomagał.W momencie kiedy wykonuje jakiś wysiłek na drodze poprawy wtedy Pan Bóg daje wsparcie.Kiedy robię wszystko , co w mojej mocy , wtedy Pan Bóg przychodzi z pomocą"(  Michael Schudnich naczelny Rabin Polski , 17.01.2010 r).

Zapraszam jutro na kolejną lekcje. Jeśli nie zdążę z forum  d. p. ze stronki USA tego kościoła to na poniedziałek przygotuję cykl o historii Krzyża .Czytających moje  dzisiejsze posty  na stronie Kanady i Australii mówię już do szczęśliwego jutra. Wasz Kamyk , uczeń Mistrza z Nazaretu !  Niech Was i Wasze rodziny Pan otoczy opieką !
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-13 19:41
Nie rozumiem ? Po kulturnemu proszę ? Pracowałeś w MPO ? Kochasz śmieci ,taaak , a może ty jaki szamak odrodzony, ja ?
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-13 19:42
??????????????????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wątek dla KAMYKA. (23538 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill