www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JAK muwiłem o sporcie to koty na mnie darli szpulali (6041 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-03-18 14:06
jacy to wielcy obrońcy olimpiad macie swoje olimpiady to dopiero początek pozostało jeszcze 8 lat kto wie o co chodzi to wie a kto nie wie niech nie zabiera głosu bo to bardzo długi temat moim zdaniem ta dziewczyna była Bogu DUCHA WINNA to doktorzy i cała powalona kadra na czele z Tajnerem nie lubiłem  go nie wiem dlaczego
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-18 14:48
To wprawdzie potok niezrozumiałych słów i myśli, ale jeżeli ktoś pozwala sobie wstrzykiwać COKOLWIEK, zgadza się na to i nie jest w stanie wyegzekwować wiedzy o podawanych substancjach tudzież tym się nie interesuje (bo jest tylko od biegania a nie od badania) - nie jest Bogu ducha wienien/winna lecz mało rozgarnięty/a i co najmniej niemądry/a. A to zasadnicza różnica.

A że powinien odpowiedzieć szef PZN to absolutna prawda - zaraz po lekarzu czy innym kretynem, którzy to podał. Ktoś go ostatecznie zatrudnił...
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-03-19 11:51
JEST TAKA PRZYPOWIEŚĆ kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamieniem ona nie jest lekarzem nie jest specjalistą od masaży nie jest trenerem jest zwykłą dziewczyną która polubiła sport tak jak ja lubię coś innego lub ty lub ktoś inny jak myślisz kto maczał w tym ręce kto jej podał to świństwo wiedzą najprawdopodobniej że i tak zostanie przyłapana komu na tym zależy aby normalny sport przeistoczył się w gladiatorów a więc ludzi do niszczenia drogich do zabijania w nich woli walki jak myślisz komu na tym najbardziej zależy nie powiem ci bo sam tego nie wiem lecz wiem to wszystko idzie w złym kierunku nie jestem zainteresowany gdzie to pójdzie bo i tak nigdy bym się nie dowiedział lecz kasa na to wydawana mogła by być przeznaczona na co innego np; na szpitale hospicja na to nie ma a na sport jest zastanów się trochę a znajdziesz odpowiedz kto za tym wszystkim stoi dlaczego Małyszowi się coś takiego nigdy nie przydarzyło bo jest lekarzem ja myślę troch inaczej być morze że jest lekarzem i zna być morze jakieś odtrutki lub innego rodzaju medykamenty jeszcze jedno Pani Justyna wystawiła swoje narty na aukcje jaka aukcja była to była z trudem lecz kupiło w końcu radio  zet słyszałeś coś o Małyszu aby coś podobnego zrobił bo ja nie chyba coś teraz z kaskiem ma wystawić na aukcje wiesz mi czasami idziemy do lekarza dostajemy lek który nam ma pomóc na 100-procent i co jeszcze bardziej nam zaszkodzi gdyż lekarz uważa że jesteśmy niepotrzebni i chce nas wyeleminowac z gry ile jest przypadków że po zażyciu zwyczajnych tabletek na przeziębienie ludzie umierają lub jeszcze gorzej tracą nieodwracalnie zdrowie być morze panią JUSTYNĘ też w to wplątano być morze tak było lub tak jest  każdy sportowiec uprawiający sport zawodowo wie o co chodzi i nie morze być nierozgarniętym lub głupim to tak samo jak kierowca który wiezie prezydenta np; USA morze pozwolić sobie na coś takiego chyba raczej nie
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-03-18 14:49
Przede wszystkim poczytaj słownik ortograficzny.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2010-03-18 19:34
Ta pani przecież startowała w zawodach dla pelnosprawnych a nie upośledzonych ! Jeżeli ktoś chce byc adwokatem tej pani to niech stosuje odpowiednie wyrażenia bo tak to nie wiem czy ta pani jak Aneta Krawczyk nie wie kto jest ojcem dziecka i w razie potrzeby pokazuje kilku tak ona sportowiec ne wie kto ico jej aplikuje? bzdura! Czemu nikt nie komentuje glupich komentarzy dziennikarza ktory powiedział że Justyna dostała tyle forsy że nie wie co znimi zrobić , oczywiście po występach na olimpiadzie. Czemu nie ma granicy w komentarzach byle jakich dziennikarzy, piszą co m karzą sami niewierzą w to co pisza . Jak mozna mowić że Tajner jest winien ? to dołóżmy do tego starość Małysza to dołóżmy nieudane występy klanu rodzinnego na desce snowbordowej. W tym wypadku winien jest zawodnik i jego chec dążeenia za wszelką cene do dużych pieniędzy. Tak jest w sporcie tak w aktorstwie tak w muzyce a ostatnio w medycynie tylko szary czlowiek musi się obejść g.....Po prostu brakuje normalnych prostych ustaw prawnych jak np. 10 przykazań w religii chrześcijańskiej. Tylko pazerność władza i w kółko to samo dla butnych pewnych siebie ludzi, na przykladzie wątku o pracy jednej z forumowiczek " ona da prace ale niepelnosprawny ( jej wydaniu ON) nie chce pracować a tylko korzystać , a dając pracę niepelnosprawnemu ten pracodawca nie korzysta ? już na poczatek z dotacji za jego grupe inwalidzką za ograniczone ustawą zarobki niepelnosprawnychitd itd Tak wiele chcialo by się napisać o nieprawidlowościaćh na podlożu bogactwa ale tylko indywidualnie jednego osobnika, tylko co z tego wynika?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-03-18 21:04 Zmieniony 2010-03-18 21:48
Do Wolodii - ponieważ powołałeś się na moją wypowiedź, pozwolę sobie na odniesienie.
Ty nie zadałeś sobie trudu, aby zadać postawowe pytania, ale za to osądziłeś.
Otóż się mylisz - a nie przyszło Ci do głowy, że jako pracodawca nie chcę korzystać z żadnych przywilejów ani dopłat, bo to się właśnie zwyczajnie w mojej konkretnej sytuacji nie opłaca pod względem ilości zachodu wokół tego? Ja chcę zatrudnić kogoś, komu się chce pracować, kto ma kompetencje i zapłacić mu za to tyle, ile mogę po stawkach rynkowych. Mnie nie interesują dofinansowania z PFRON itd, więc korzyści - poza pracą wykonywaną - nie mam żadnych.
To przecież sami ON proszą, aby nie płacić im więcej niż pewne kwoty, bo stracą rentę - taka jest prawda.

A gdybyś Ty szukał pracownika to zatrudniłbyś rzeźnika na stanowisko inżyniera lub księgowej???????
Nie, nieprawda, że jeśli zatrudnia się ON to z miejsca się cokolwiek dostaje "za jego grupę inwalidzką" - stek bzdur.
Twoje wywody potwierdzają moją tezę, że ON po prostu mają niską świadomość realiów - nie swoich praw, lecz właśnie realiów.

Ja sama jestem zatrudniona od lat przez pracodawcę komercyjnego i ani oni nie mają z tego profitów, ani ja (tak tak - przy spełnieniu pewnych warunków dokładnie tak się dzieje). Po prostu oni cenią moje umiejętności a ja rzetelnie pracuję i zarabiam tyle, ile mi płacą. Wybrałam to zamiast renty, którą bym w każdej chwili mogła ustanowić - w mojej konkretnej sytuacji. Ale po co, skoro na razie mogę na siebie zarobić? Mam gdzieś trzymanie się niby pewniaka czyli renciny - jak to robi bardzo wiele innych osób, zdolnych do pracy (nie mówię o tych, dla których to naprawdę jedyny ratunek).

Jednocześnie prowadzę właśnie stowarzyszenie, w którym zatrudniam ludzi i nadal bardzo bym chciała zatrudniać innych, ale słabo z ich kompetencjami, po prostu. Jest mi wszystko jedno czy będzie to ON czy sprawny, byle by mógł pracować w tym konkretnym zakresie, jakiego potrzebujemy. Fakt, nie mam zamiaru nikomu płacić tylko za to, że jest niepełnosprawny, więc mu pomogę - zrobiłam ten błąd dwa razy. O dwa za dużo.
Zdecydowanie za to jesteśmy skłonni zatrudnić nawet ON (lub sprawną osobę) bez doświadczenia, ale gotową się wdrożyć i być odpowiedzialną za wykonywane czynności. I jakież jest moje zdziwienie, gdy słyszę: "ale ja lubię spokój", "nie będę pełnił samodzielnej funkcji, bo nie chcę takiej odpowiedzialności", "skąd mam wiedzieć jak to robić", "już wystarczająco się w życiu uczyłem". I to nie są wyjątki.
Naturalnie, nie odsądzam od czci i wiary wszystkich - absolutnie. Ludzie są różni, sensowni również. Ale wy także uogólniacie twierdząc, że ON nie są zatrudniani bo są ON. Tak zwyczajnie nie jest.
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2010-03-18 21:56
Do "bluengel" I ta odpowiedź spelnia moje oczekiwania ale brakło w tym jednego , tego że  tak jak ja nie nadaje się do zadnej pracy i chce otrzymać pporządną rehabilitację od państwa, nie chcę pracy jedynie rehabilitację . Fakt że nasze społeczeństwo rozumuje że należy sie leczyć poprzez pracę ale zapomniano o jednym o tym że komisja ZUS wydajac orzeczenie o nieprzydatności do pracy potencjalnego obywatela wydaje jedynie decyzję o nieprzydatności do pracy w dotychczas wykonywanym zawodzie (takie jest moje gdybanie) aże spoleczeństwo chcialoby juz na stałe mieć tą grupę przypisana do kazdego zawodu ktory móglby wykonywać po przekwalifikowaniu to inna przypadlość . Sama jesteś przykladem że mozna w innym zawodzie się wykazać i nie pobierać renty. Tak wiec to jest ten stek bzdur ktore tworzymy bedąc inwalidami by nie pracowac wogole i by korzystać do max z "dobrodziejstw renty" prawda bluengel? wlaśnie kosztem tych doskonalych inwalidow niezdolnych do pracy. Tak też państwo nam odplaca daje wszystkim tym ktorzy moga dorobic i tym ktorzy nie moga dorobić wielkie  powtarzam wielkie g.... i to jest ta sprawiedliwość w postempowaniu drugiegiego człowieka. W moim niedoskonalym rozumowaniu wszelkie te fundacje stowarzyszenia są właśnie odbieraniem odpowiedniej stopy życiowej inwalidom. Bo w sumie nas jest inwalidow w polsce coś kolo 3 milionow ludzi a pokazuje sie że pomaga się jednostka ktore to w skali roku może ich byc z tysiąc  a tysiąc to nie milion. Tak wiec jestem małym szarakiem nie prawnikiem  nie ekonomista bankowcem ale przecietniakiem i mamtakie zdanie o tych wszystkich dobrach dla inwalidy jakie sie wykonuje publicznie i na pokaz przez te fundacje i nne spółki
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-19 12:10
wierz jak jest ojców morze być paru matka tylko jedna mogła spać z kilkoma politykami w jednym tygodniu ale powiedz mi Komu Jezus przebaczył jak nie jawnogrzesznicy a więc pani Aneta jest dla mnie wspaniałą kobieta która walczy o swoją godność pomijam te pozostałe aspekty dla innych zatrzymam się  na tym że za zajęcie 3 miejsca nie są takie duże pieniądze bo jeden członek komisji śledczej więcej weźmie za parę miesięcy mówię tu o łapówkach i tego rodzaju bezprawia jak ten sportowiec co trenuje bez przerwy kilka długich lat,jeśli można się dowiedzieć jak można korzystać będąc przyjętym do pracy nic nie robiąc a ta co oferowała tą prace to morze do czego innego np;do kopalni akto to morze wiedzieć w dzisiejszych czasach niewidomemu karzą igłe nawlekać i nic się nie dzieje a o tyych bogaczach czy oni są tacy bogaci znam paru bogatych ludzi którzy byli i nadal są i pracują w USA Niemcy Kanada a korzystają z pomocy społecznej 
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-19 17:06
123456 NAPISZ SOBIE GDZIES NA KARTCE TO CO CHCESZ NAPISAC,PRZECZYTAJ I DOPIERO PISZ BO ZA NIC W SWIECIE NIE IDZIE ROZSZYFROWAC TYCH TWOICH POSTOW,MIMO USILNYCH STARAN.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-19 18:29
123456 jak dotad u ludzi nie stwierdzono zjawiska polispermii ,a więc dziecko może mieć tylko i wyłacznie jednego ojca biologicznego !!!!!
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-03-22 13:34
A NIE PAMIĘTAM CZY KTÓRYŚ Z TYCH GOŚCI PODDAŁ SIĘ BADANIOM
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-23 15:46
ZROZUM,NIE MOZE BYC DWOCH BIOLOGICZNYCH OJCÓW,WIEC TAKIE BADANIA SA ZBYTECZNE.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-26 09:17
PYTAM 123456 CO TO ZNACZY "DARLI SZPULALI"?bO TEGO AKURAT NI W ZAB NIE ROZUMIEM,MÓWIE O TYTULE WATKU.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / JAK muwiłem o sporcie to koty na mnie darli szpulali (6041 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill