www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca magisterska POMÓŻCIE :) (2747 - wyświetleń)
- Autor kaliophe Dodany 2010-03-23 07:45
witam wszystkich bardzo serdecznie:D
Jestem studentką V roku pedagogiki na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Ponieważ moje życie jest bardzo związane z osobami niepelnosprawnymi postanowilam napisać swoją pracę wlaśnie na ten temat...
W swojej magisterce spróbuję udowodnić że osoby niepelnosprawne mają wyższe aspiracje życiowe od osób pełnosprawnych.
Mam nadzieję że pomożecie mi w tym...
Liczę na Was
Ankieta dostępna pod adresem:
http://www.ankietka.pl/ankieta/37305/aspiracje-zyciowe-osob-pelnosprawnych-i-niepelnosprawnych-z-terenu-wojewodztw-wielkopolskiego-i-lubuskiego.html
Nadrzędny - Autor Boginka Dodany 2010-03-23 12:19

> W swojej magisterce spróbuję udowodnić że osoby niepelnosprawne mają wyższe aspiracje życiowe od osób pełnosprawnych.


Ryzykowna teza. :-)

Co do ankiety: czemu po zaznaczeniu, że ze swojej pracy jestem zadowolona (pkt 10) nadal muszę udzielić odpowiedzi na pytania 11, 12 oraz 13? Podobnie nie rozumiem, czemu obowiązkowe pytanie 16 zakłada, że coś musi mnie powstrzymywać przed dalszą nauką. Może się przecież zdarzyć taki przypadek, że kogoś nic nie powstrzymuje (wiem, że może wtedy wpisać "inne - nic" ale pytanie jest trochę skrzywione :-))
Nadrzędny Autor Andzia2009 Dodany 2010-04-07 16:22
ta ankieta jest trochę szablonowa i nie da się na wszystko jednoznacznie odpowiedzieć. Co mam napisać jak nie mam rodziców itp.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca magisterska POMÓŻCIE :) (2747 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill