www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / ankieta-wypełnij jeśli uprawiasz turystykę!pomagasz mi w mgr (7903 - wyświetleń)
- Autor anit Dodany 2010-03-27 12:23
jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i uprawiasz turystykę proszę wypęłnij ankietę

z góry dzieki i pozdrawiam;)

http://www.ankietka.pl/ankieta/32759/aktywnosc-turystyczna-a-samoocena-wsrod-osob-niepelnosprawnych-fizycznie-czesc-ii.html
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-29 07:24
Podaj swoje dane osobowe, adres zamieszkania, nr telefonu i inne kontakty, na jakiej uczelni studiujesz i w jakim mieście  . Anonimowo to nie ten adres, kumasz? Nie baw się w taki sposób. Pozdero od Kamyka !

.S. Już po rekolekcjach czy raczej jeszcze nie zdecydowałeś/aś  się ? Pamiętaj , że Triduum Paschalne to serce chrześcijaństwa, to tajemnica przejścia Jezusa ze   śmierci do życia, narodziny największej Nadziei.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-29 07:32
NIE wypełniaj jak nie chcesz a głupio nie komentuj za wszystkichnikt nie podaje danych osobowych na forum pomyśl a jak nie umiesz to postukaj się w czolo Amen
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-29 07:49
Piszę we własnym Imieniu i nikt tutaj nie będzie mnie pouczal ,nawet ci co kochają moc stresu. Kape ? Ja, gut . Kamyk !
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2010-03-29 11:41
A co ta ankieta ma wspolnego z turystyką?
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-29 15:09
Jest to ankieta anonimowa. A z anonimami to wiesz co należy robić.Amen.
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-29 15:38
Twoje texty to takie tam łubu- dubu,że nawet szkoda moich opuszków  by się ustosunkowywać .Więc przestań się anonizować swoją proza w stosunku do mojej osoby.Nie wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Ale do  tego potrzebny jest rozum, chyba że opowiadasz o sobie. Wyrazy współczucia składam...Rozumiesz.   Wypraszam kategorycznie chamskich odpowiedzi pod moim adresemmmmm. Wiem, że na każdym forum jest duuuzo różnych zakompleksionych frustratów którzy forum traktują jak wlasne podwórko i jak ktoś się pojawi nie po ichnej myśli to rzucają w niego jak mało kulturalni lub jak pacjenci na sali bez klamek,

Modlitwa więźnia -
                        " Panie utraciłem wolność ale jestem wolny przed Tobą i Ty Panie byłeś więziony poniżony , ukrzyżowany-
                          Przyjmij cierpienie moje i przebacz mi grzechy moje,uchroń mnie od złorzeczenia i nienawiści,wspomagaj w dążeniu do miłości
                          i przebaczenia abym mógł osiągnąć Twoje Panie,królestwo.  ( ZK Nowograd ,październikowy bunt więźniów w  1989 r.)
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-29 15:43
Ostatni mój post to przypomnienie dla miłośnika psów i suk. A tak na marginesie to hodujesz psy czy raczej suki ?
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-03-29 15:50
AMEN
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2010-03-29 16:19
JA CIE KAMYK,TY TO JESTES PRAWDZIWA GOLGOTA NIE JEDEN KAMYK.
Nadrzędny - Autor Kamyk Dodany 2010-03-30 09:17
A więc suki czy raczej psy, bo to jest dla mnie bardzo  ważne w kontekście odpowiedzi na Twoj post ?  Kynologia nie jest mi obca jak wiele nauk.
Nadrzędny Autor Kamyk Dodany 2010-03-30 09:24
A prawdziwa golgota to była w koloniach karnych za Uralem i trochę bliżej Moskwy również. W Polsce po tej całej "rewolucji " 1989 r  to raczej sanatorium, szczególnie w " otworach" i " półotworkach". Więc psy czy suki ? P.S. Siemano z samego rańca, możesz zostać moim tutaj herbatnikiem ale  bez niepotrzebnych muk. Ok ?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / ankieta-wypełnij jeśli uprawiasz turystykę!pomagasz mi w mgr (7903 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill