www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy ktoś podobne schorzenie (2167 - wyświetleń)
- Autor slawekhp Dodany 2010-03-27 22:00
2003 miałem artroskopie prawego kolana usunięto mi środkową łąkotkę,dopatrzono się że boczna jest pęknięta linijne i przewlekłe przerostowe zapalenie kaletki maziowej.Teraz mam dodatkowo zwyrodnienia tego stawu ogólnie kiepska sprawa.Jeżeli ktoś ma podobne schorzenie niech odpisze i poda jaki ma stopień orzeczenia niepełnosprawności.
Nadrzędny - Autor mirek.bak Dodany 2010-03-30 18:57
Ja miałem ostatnią artroskopię w 2000,podobne działania co na Tobie odbywały się na moich kopytach.Niepełnosprawność umiarkowana od 2001 dożywotnio+karta parkingowa(ostrzegam,że zagranica niechętnie widzi wpis"bezterminowo".)Bez przerwy wysięki w stawach, punkcje itd. Zrzuciłem trochę (ze 150 na 100 kg) i od razu lepiej,ale o zwykłym przysiadzie muszę zapomnieć. Mimo wszystko:Wesołych Świąt (jeśli obchodzisz, a jeśli nie-wszystkiego najlepszego)!
Nadrzędny Autor slawekhp Dodany 2010-04-01 12:34
Dzięki Mirek za odpowiedź za życzenia również.Niestety ja nie mogę liczyć na stopień umiarkowany bo lekarz orzecznik do którego trafiam za każdym razem nie traktuje tego poważnie.Przyznam się szczerze że po pięciu godzinach nie mogę wystać w pracy na nogi ,stopień mam lekki i na dodatek kartę parkingowa mi zabrali.Pozdrawia i Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / czy ktoś podobne schorzenie (2167 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill