www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zawód a padaczka (2968 - wyświetleń)
- Autor huggarn Dodany 2010-04-01 15:24
Witam, mam pytanie , mianowicie właśnie dowiedziałem się że mam padaczkę ( rodzaj nieokreślony : napady występowały dotychczas tylko przy bólu ), w związku z czym mam ograniczyć wszelkie używki, glośną muzykę, używanie telefonów komórkowych, no i komputer. Tak się nieszczęśliwie składa że jestem w trakcie nauki w technikum na profilu informatycznym. Z rad lekarza wynika że musiałbym się poważnie zastanowić nad zmianą zawodu, i teraz powstaje pytanie: jakie zawody może wykonywać chory na padaczkę, pomijając właśnie zawody informatyczne, kierowcę etc.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2010-04-01 15:59
Choruję na epilepsję z napadami grand mal, fakt, że bardzo rzadkimi. Ale pracuję 8h dziennie przy komputerze, czasem gram w gry komputerowe, palę papierosy, nawijam przez komórkę jak głupi i żyję, więc nie ma co przesadzać.
Nadrzędny - Autor huggarn Dodany 2010-04-01 16:36
Hmmm, narazie nie mam rozpoznanego rodzaju (wg mnie i osob przy ktorych dostalem atakow jest to zwykle omdlenie co wskazuje na napady atoniczne ) ani dokładnych przyczyn, lekarz zalecil narazie ograniczony komputer etc. Moze pozniej sie wyjasni, narazie to glownie panikuje rodzina...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2010-04-01 17:08
Zapraszam na gg 1219228 gdybys chciał poromawiać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zawód a padaczka (2968 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill