www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / biodro (4720 - wyświetleń)
- Autor barbara33 Dodany 2010-04-03 15:55
czy wiecie jak pozbyć się bólu biodra tzn przy zginaniu nogi przeskakuje mi i boli promieniuje na lędzwie i pachwine biore  zabiegi na kręgosłup i jak zajdzie masażysta na bok biodra mam uczucie jakby mi ktoś kości łamał
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-17 15:23
biore zabiegi cały czas i nici cały czas bolą biodra krzyż i lędźwie i odcinek szyjny promieniuje na prawy bark
może coś poradzicie ?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-17 20:16
Basia sama z tym się borykam i też nici z leczenia :-( Może poprawa ma być po jakimś czasie?
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-17 20:41
Elu może i trzeba czasu tylko ile skoro zabiegi biore od połowy lutego z małymi przerwami ostatnia serie zaczynam `12 lipca a ból zamiast się zmniejszać narasta tłumaczą to tym że są mięśnie rozruszane a odcinek szyjny mam jak kamień twardy
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-18 19:22
Basiu prawdopodobnie pogoda też na to wpływa.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-05-18 21:20
pogoda może i też ale ponoć nic nie trwa wiecznie !
MAM TEGO DOsć !!
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-19 08:46
Moje kochane dziewczyny.Wasze bóle związane są z deformacją kręgosłupa.I na to nie ma lekarstw.Różnego rodzaju zabiegi powodują "naruszanie" chorych miejsc i powodują potęgę bólu.Kręgi uciskają nerwy i to cały powód.Ja z tym się męczę 20 lat.Ostatnio mi lekarz zaproponował operację.....na kręgosłup.W moim wieku -już nie, ale to by było wyjście ,ale niepewne bo nikt nie zagwarantuje pewności wyniku operacji.....a może w następstwie wózek.Wolę nie i z tym żyję.Uciski w górnej części kręgosłupa,powodują
"cierpnięcie" prawej dłoni.Taki los,No ale ja się pocieszam,że mi nie dużo zostało,bo mam już "ladne" latka to jakoś wytrzymam.Pozdrawiam-dużo zdrowia życzę.
Pogoda też na to ma wpływ.Ale za tydzień będzie śłońce i poproście panów o delikatny masaż...........;-)
Nadrzędny - Autor efik Dodany 2010-05-19 13:24
Jak ktos juz siedzi na wozku i na domiar ze  zlamana noga.To sa jakies pomysly.Dla swietego spokoju jade na dodatkowe zdiecia RTg.Ewa efik
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-05-19 16:04
eligiusz zabiegi powodują natężenie bólu ale po jakimś czasie pomagają wiem to po sobie zmieniła się masażystka od poniedziałku i od razu wieczorem w poniedziałek wieczorem poczułam ulge leżąc na plecach więc  nie próbuj sugerować że zabiegi nie pomagają często trzeba odczekać mimo tego że bywa tak że w czasie zabiegu nie jednokrotnie płyną łzy z bólu warto próbować
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-19 17:38
Warto,życzę powodzenia i jak najmniejszego bólu.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-05-19 19:28
dzięki oby tylko pomogło pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / biodro (4720 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill