www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DODA A WIĘC CO WY NA TO (3909 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2010-04-07 12:50
Dorota jaka przepiękna i mądra dziewczyna i mówię to z całym szacunkiem dla niej i tego co ona zrobiła i robi w programie
;Tak to leciało"dla ludzi chorych na sm wierzcie mi coś takiego morze zrobić osoba o czystym sercu i umyśle trochę zwariowana awangardowa lecz najwspanialsza jak myślicie ile ludzi w show biznesie jej teraz zazdrości i dlaczego oni nie wpadli pierwsi na taki pomysł tu chodzi o ten wyjątkowy  program Maćka którego ogląda parę milionów ludzi dlaczego np;ludzie sportu tak mają dużo a tak mało pomagają biedniejszym i słabszym wiem że to wszystko kasa lecz jeśli należą do społeczności katolickiej to Bóg się kazał dzielić z bliźnim Dorota z tego co wiem miała kiedyś zejście z klerem i jak mi wiadomo ciężko musiała wtedy odpokutować nie wiem czy jest osobą wierząca lecz to co teraz robi bardzo mi się podoba.Niewielu polaków jest stać na taki gest być morze kiedyś będzie to czytała więc pozdrawiam ją i życzę samych przepięknych chwil wspaniałych przyjaciół i jeszcze większej siły w tym co robi
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2010-04-07 12:57
Jak zwykle, jesteś niesprawiedliwy i skupiony wyłącznie na własnym nosie.
Masa osób, mniej lub bardziej popularnych, dzieli się z potrzebującymi, może nawet z Tobą - chociaż o tym nie wiesz.
A nie przyszło Ci do głowy, że Doda takie działania traktuje jako element pr-u dla siebie...? Poza ewentualnymi korzyściami dla chorych, naturalnie.
Mylisz się - jest wielu szczodrych i serdecznych ludzi. I nie mieszaj w to katolicyzmu, bo człowiek tylko się zniechęca.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-04-08 13:37
WYDAJE MI SIĘ ŻE CO NIEKTÓRYM ZALEŻY ABY TACY LUDZIE JAK dOROTA BYLI WYRZUCENI Z TEGO KRAJU ;tak tak i nie trudno domyśleć sie dlaczego bynajmniej ja wiem a powiedz mi jeśli jesteś w stanie kiedy widziałeś jakiegos księdza na jakimś teleternieju  nie to ja mogę ci podpowiedziec chociażby w toruniu zbierali kase od biednych ludzi niby na jakies odwierty i do czego doszli za taką kase to morzna by było całą kule ziemską przewierciec czy to nie jest teleturniej powiem ci jeszcze coś ciekawego na zachodzie bo byłem kilka razy księża dbają o swoje ogrody sami sami gotują sobie obiadki sami sprzątają myją podłogi itd i jakoś im nie cięzk spójż napolskich szpeców od wiary w co wierzą i niemów mi ze jestem skupionym na czybku własnego nosa i jeszcze niemów przypadkiem ze w srud 12 był zdrajca i księrzom terz wlno bo nie wolno ja wiem ze nie wolno i wcale to nie jest podwarzanie czyjejś wiary bo ja jestem terz wiezacym w Jezusa Chrystusa jednak nielubie jak ktoś z religi robi typowy biznes lub jeszcze gorzej a co do tego wszystkiego żarty sobie stroi odbieram to w ten sposub że jeden na 10 to typowy karierowicz idzie do syminarium tylko dla kasy i zapotrzebowania swojego ego tak było od poczatku świata i tak zostanie niemamy wpływu na takie sprawy tak jestw karzdej wierze lecz w niektórych wyznaniach są pewne sprawy zabronione JP2 powiedział kiedyś takie słowa WOLNOŚCI NIGDY NIE DOSTAJE SIĘ NA ZAWSZE O WOLNOŚC TRZEBA WALCZYĆ I NAUCZCIE SIĘ Z WOLNOŚCI KORZYSTAC żle wykorzystana wolność powoduje upokorzenie i niesamowita dystrukcje całego narodu a nawet całej ludzkosci tak samo okłamywanie natomiast ludzi co do wiary morze doprowadzic do całkowitego zapomnienia lub wykrzewienia tejże wiary i tu niechodzi wogule o Pismo Świete lecz o zachowanie kapłanów twierdzą ze oni sa terz ludzmi i im sie terz od życia cos należy więc biorą pełnymi garściami jezeli chodzi o Dorotke nie wydaje mi się ze chodzi jej o reklame a racze jestem przekonany ze nie bo nordal ma grać z metaliką a to to już nie jest żadna konkuręcja oh kiedy muwiła o swoich znajomych chorych na sm to było naprawde przekonywujace a co do tych szczodrych i szczerych to pokarz mi chociarz jednego a jesli chodzi o mie to cały czas pomagam i nietylko on lecz wszystkim chociażby nawet tym postem i wieloma innymi i nie tylko tu lecz gdzie się da a to po to aby co niektórym uświadomić ze nie sami żyją natym świecie ostatnio była walka w moim mieście o ściezki dla rowerków i podiazdy dla on poszedłem do burmistrza i wierz mi urzyłem najpierw słów potem czynów dostał laską w łeb aż zadudniało lecz jak wiesz zaraz policja itd lecz jestem stary lis kiedy mnie przywieziono na posterunek zarządałem obroncy potem pokazałem mu dowud w postaci małego przekaznika reklama nie powiem co to i cała rozmowa znalazła się w sieci i wiesz co za 5 minut byłem wolny a ściezki i podiazdy już śię srobią  o burmistrz no co jeszcze mu pare miesięcy zostało i co ty na to jak mnie bardziej zdenerwóją wierz mi stac mnie na wiele wiele więcej karzdy z nich to złodziej tylko trzeba udowodnić w jaki sposub po zakończeniu kadecji zostaje jeszcze cos i z tego czegoś trzeba korzystac ja z tego nic nie mam natomias społeczenstwo a szczegulnie on dużo za pare tygodni biore się co do basenów dlaczego jest tak drogo dla on i niema ratowników mówią że się nie da ja mówie ze sie da tylko trzeba chcieć bo niby czym się różnimy że mnie bolą ręce czy nogi zcy jestem powarznie chory to niby co panstwo mnie ma olac jest tu problem bo media mogą wczesniej za to się wziac lecz chyba w końcu mamy 21 wiek a nie średniowiecze amen
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2010-04-08 17:43
Ojej,kto przez to przebrnie???
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2010-04-09 10:58
Zawsze powtarzam tylko przed prokuratora trzeba uważać co się mówi a tu wogule nie chodzi o mnie tylko o Dorotkę czy podoba się to co ona robi dla chorych na sm ja moge być kim kolwie moje zdanie sie absolutnie nie liczy to co napisałem jest tylko częsćiom tego co nie napisałem gdyż pewne sprawy trzeba zrozumioec np; trzeba zrozumioeć ludzi którzy umierają z braku lekarstw być morze z braku chęci na ich wyprodukowanie lub stworzenie nowych lepszych aby lepiej pomagały ludzio przecież ludzie to nie zwierzęta tylko żywe czujace istoty więc lepiej byłoby niewydawac kasy na zbrojenia na róznego rodzaju niepotrzebne inwestycje tylko właśnie w laboratoriach tworzyć nowe leki ja myśle a raczej wiem że już te leki są lecz niewszyscy mogą z nich korzystać i tu wcale nie idzie o cene prosze zauwarzyć komu najlepiej sie powodzi podpowiem aptekarzom i doktorkom i politykom i księzom a cała reszta to zwykłe śmieci tak na nas mówia narazie nie oficjalnie chociaż już co niektórzy prubują wejsć na naszą podswiadomość jesli chodzi o leki to jest produkcja masowa i niesprowadzamy ztego z marca lub innej planery  a  dlaczego jest takie drogie wszystko jesli by naprawde politykom zalezało aby narud był zdrowy to by dbali o niego a tu co dociagniesz do emerytury i porzyjesz z5 lat i umierasz najczęsciej w bulu i cierpieniu a przyjdzie ksiądż z Panem Bogiem i co pomorze ci jak już to nie kśiądzlecz  SAM STWóRCA a coś takiego co robi Dorota jest przepiekne dziewczyna która był zawieszona w prużni z kjtórej śmiano się na koncertach żucano w nią różnego rodzaju wyzwiskami butelkami za co że pięknie wygląda że chodzi w krótkich spódniczkach i ma ładne nogi ijak niektórzy twierdzą silikonowy biust nie wiem nie nie mam pojęcia a gdyby nawet to to co zato ma przecudowny głos i coś co karzda kobieta na całym świecie jej zazdrości i będzie zazdroscić chęć do życia i to w niej najbardziej mi się podoba i chęć pomagania innym
Nadrzędny - Autor awion Dodany 2010-04-09 11:03
Ty tak z powagą piszesz,czy tylko "jaja"sobie robisz!?
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2010-04-09 11:35
TYLKO Z POWAGĄ ŻADNYCH JAJ TO JEST PRAWDA LECZ MUSISZ SOBIE SAM JĄ ODNALEZĆ NIESTETY NIE MOGĘ TEGO PISAC
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / DODA A WIĘC CO WY NA TO (3909 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill