www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dotacja z PFRON - szkolenia (2925 - wyświetleń)
- Autor a.korbaczeski Dodany 2010-04-12 12:23
witam
jestem tu nowy, pozdrawiam forumowiczow

zalezy mi na odpowiedzi osob doswiadczonych w temacie dotacji
najbardziej interesuje mnie czy czesc pieniedzy mozna przeznaczyc np. na szkolenie czy kurs?

drugie pytanie dotyczy charakteru dzialalnosci: czy mozna czesc pieniedzy przeznaczyc na np. sprzet do obslugi ogrodow (bedzie to zgodne z moim wyksztalceniem) a 2 czesc na doposazenie pomieszczen pod wynajem kuracjuszy (drugie zrodlo dochodu)
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-04-13 10:55
Szanowny Panie
Jak sądzę, pyta Pan o dotację na założenie własnej działalności gospodarczej. Aby uzyskać środki na ten cel należy napisać biznesplan, a następnie złożyć wniosek w Starostwie. Jeśli wniosek nie będzie zawierał błędów, wówczas zostanie Pan zaproszony na negocjacje złożonego biznesplanu. Podczas tych negocjacji zostanie podjęta decyzja, czy zostaną Panu przydzielone środki na kurs. Ustawa o rehabilitacji, ani rozporządzenie tego jednak nie zabraniają Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o drugą część pytania. Jeśli Starostwo zgodzi się na to, wówczas otrzymane środki może Pan przeznaczyć na sprzęt i doposażenie
z poważaniem
Nadrzędny Autor a.korbaczeski Dodany 2010-04-13 19:09
dziekuje za odpowiedz
wlasnie o to mi chodzilo
pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dotacja z PFRON - szkolenia (2925 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill