www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie do komisji lekarskiej (3198 - wyświetleń)
- Autor beata1974 Dodany 2010-04-24 14:56
Proszę mi pomóc,,,,3 tyg temu ziemia mi zadrżała.mój synek ma 2 lata i 2 mce dostał diagnozę głęboki niedosuch kod H90.nie wiadomo skąd i jak to powstało czy po porodzie czy po zapaleniu uszu,nikt nie chce podjąć się odpowiedyialnosci...bo ktos popełnił błąd ...albo ten co leczył albo ten co odbierał poród.a po porodzie nie miał robionego posiewu słuchu----
na orzeczeniu o niepełnosprawnosci w punkcie 5,6,8 wzmaga ale w punkcie 7 nie wymaga.do tej pory miałam swoją działalnosc ale ze względu na mego synka muszę ten czas poswięcic na jego rehabilitację więc nie będę miała dochodu .Jestem zaskoczona co do punktu 7.to wyklucza punkt 8 a to są punkty do otrzymania swiadczenia pielęgnacyjnego .jak napisac odwolanie a zostało mi jeszcze 7 dni i czy to da jakis rezultat ...czy  raczej kolejne stresy....kto mi pomoze ...........to dla mnie nowa dziedzina życia
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-04-26 11:18
Szanowna Pani
Na pewno warto składać w tej sytuacji odwołanie od decyzji komisji. Wzory odwołań może Pani znaleźć na stronie internetowej www.codziennikprawny.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / odwołanie do komisji lekarskiej (3198 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill