www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Nie przyznane Świadczenia Rehabilitacyjne :( co dalej (3588 - wyświetleń)
Autor myszka198107 Dodany 2010-05-01 08:46
Kochani pomocy nie wiem co robić .Może zaczne od tego że mam problemy z kolanem od dziecka oczywiście lekarze sie po bawili i zostawili od 2004r. przeszłam już kilka operacji na to klano łąkotki, zrosty , więzadła ACl  ,byłam po rekonstrukcji ACL który mi strzelił po raz kolejny zostały mi wyciągniete śruby zalali kość wiórkami kostnymi  to zrazstało sie ok 6mc po operacji potem rehabilitacja i znowu operacja wycięcia zrostów i kolejnej łękotki .kolejna rehabilitacja itd, obecnie jestem po Rekonstrukcji Rewizyjnej stawu kolanowego ACL zapłaciłam za przeszczep oraz za śruby opercaje miałam 4 lutego  nie mam zgięcia  i lekarz powiedział ze to powikłanie po zabiegu i będzie trzeba wykoncać zabieg usunięcia zrostów . w 2007r. po operacji otrzymałam świadczenia Rehabilitacyjne  na okres roku  potem rente socjalna po odwołaniu do komisji na okres 6mc całkowita niezdolność do pracy obecnie na zasiłku chorobowym starałam się znowu o zasiłek rehabilitacyjny po kolejnej operacji gdzie lekarz prowadzący nie pozwolił mi powrócić do pracy na dziś mineło 182 chorobowego a decyzja z Zus już wiem jaka jest chodz nie mam jej w ręku wiem że ZUS odmówił mi świadczeń Rehabilitacyjnych i tylko uznał mnie za częściowo niezdolną do pracy .Ludzie pomóżcie co ja mam robić posłałam kolejne zwolnienei L4 do zakładu pracy ale pracodawca pewno po otrzymaniu tej decyzji o nie przyznaniu mi świadczeń mnie zwolni co ja mam robić pomóżcie mi bo ja już psychicznie też siadam głupie myśli do głowy przychodzą co dalej mam robić jak pracodawcy przedstawić sytuacje po prostu potrzebuje wszytkiego co może mi pomóc
teraz zostaje bez środków do życia a jeszcze mam kredyt na operacje wzięty do pracy nei mogę wrócić w moim stanie co robić mam : ((:-(:-(:-(:-(:-( oto moje dane jesli ktos mogł mi w jakiś sposób pomóc email :r_meb@interia.pl , moje Gadu GAdu :17979163
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Nie przyznane Świadczenia Rehabilitacyjne :( co dalej (3588 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill