www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Poszukuję osoby do wprowadzania danych do sklepu Internetow (3078 - wyświetleń)
- Autor AMG Dodany 2010-05-04 16:48
Witam
Poszukuję osoby do wprowadzania produktów (opis, zdjęcie, atrybuty) do sklepu Internetowego, tekstów na stronę dystrybutora, pisanie ofert i mailing. Zapewniamy niezbędne szkolenie z obsługi zaplecza sklepu. 
Niezbędne umiejętności: znajomość środowiska Office, znajomość j.angielskiego pozwalającej na przetłumaczenie prostych opisów ze strony producenta.
Miejsce pracy: praca w domu, pełna możliwość dopasowania czasu pracy do własnego rytmu dnia.
Wymagania sprzętowe: komputer z pakietem Office, stałe (nielimitowane) łącze Internetowe
Wynagrodzenie: na podstawie ilości wprowadzonych poprawnie produktów i wprowadzonych innych zleconych danych.  
Forma rozliczenia: umowa o dzieło, zlecenie.    
Status pracy: od zaraz

Aplikację z opisem doświadczenia prosimy wysyłać na adres:
mail: biuro@amg-distribution.com.pl
Artur Górnicki
22 6691050
www.for-active.pl
Nadrzędny - Autor krysia1958 Dodany 2010-10-11 11:10
Jestem zainteresowana.Mój mail ;krysia44@op.pl
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2010-10-11 11:45
krysiu - nie żebym chciała być nadto złośliwa, ale strasznie trudno mi się oprzeć...
Pomijam, że autor wątku wyraźnie wskazał maila, na który należy wysyłać oferty - wniosek pozostawię dla siebie.

W jednym mailu napisałaś, że jesteś na zwolnieniu lekarskim (będąc zatrudnioną). A tu proszę - jesteś zainteresowana pracą... Życiowo - i ja i wiele innych osób rozumie sytuację. Ale nie sądzisz, że troszkę się narażasz i nadużywasz złudzenia, że internet jest anonimowy...? Hmm... Użyj wyobraźni. Warto:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Poszukuję osoby do wprowadzania danych do sklepu Internetow (3078 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill