www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ankieta dla studentów niepełnosprawnych ruchowo. (3836 - wyświetleń)
- Autor małgorzata_jaworska Dodany 2010-05-04 17:26
Witam! :-)
Jestem studentką piątego roku na Wydz. Fizjoterapii UM w Łodzi.
Mam wielką prośbę do wszystkich studentów z niepełnosprawnością ruchową o poświęcenie dosłownie kilku chwil na wypełnienie ankiety do mojej pracy mgr. Ankieta jest oczywiście anonimowa.
Chętnych proszę o kontakt:
e-mail: mgr_ankieta@o2.pl
gg: 257165

Liczę na Was!
Z góry dziękuję :-)
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor małgorzata_jaworska Dodany 2010-05-08 11:53
Jesteście tu??
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2010-05-08 12:29
Przyjęłaś dziwną formę - zwykle umieszcza się link do ankiety, wtedy omijamy sytuację, kiedy ankietowany (na którym Tobie zależy) nie musi "prosić" o ankietę...
A poza tym, rzeczywiście, omijamy już tego typu prośby dosyć szerokim łukiem z bardzo wielu względów... Ale próbuj.
Nadrzędny Autor małgorzata_jaworska Dodany 2010-05-11 11:27
Jak dla mnie forma przeprowadzania badania wcale nie jest problematyczna (sama odpowiadam na posty sformułowane tak jak mój), no ale poza koniecznością "proszenia się" dochodzi jeszcze element chęci niesienia bezinteresownej pomocy... Pozdrawiam:)
Nadrzędny Autor balagan Dodany 2010-05-18 15:14
Witam! adres wysyłam na poczte i czekam na ankietę:) pozdrawiam.
Nadrzędny Autor małgorzata_jaworska Dodany 2010-05-24 20:35
Bardzo dziękuję Wszystkim, którzy wypełnili ankiety i proszę o pomoc Wszystkich tych, którzy jeszcze mogą mi pomóc:)
Nadrzędny Autor małgorzata_jaworska Dodany 2010-06-10 22:57
ostatnie dni moich badan- help!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ankieta dla studentów niepełnosprawnych ruchowo. (3836 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill