www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / buty dla inwalidy (1689 - wyświetleń)
Autor omar Dodany 2010-05-22 16:34
Witam wszyskich. Z uwagi na to, że od niedawna jestem inwalidą, zacząłem interesować się wszystkim co dotyczy osób niepełnosprawnych. Odnalazłem również stronę www. Z uwagi na chrobę, amputowano mi część stopy (przodostopia). Jakoś z tym trzeba żyć. Oczywiście orientuje się, że los (życie) dotknęło niejedną osobę bardziej dotkliwie. Zawsze podziwiałem osoby na wózkach, które walczą z przeszkodami na drogach, autobusach nie wspomnę już o braku wind czy podjazdów w budynkach. Podziwiam ich upór, determinację i nieustępliwość. Korzytając z "forum" chciałbym nawiązać kontakt z osobami niepełnosprawnymi, a w szczególności z osobami które mają podobną do mnie dolegliwość. Problem który mnie ostatnio nurtuje, to zdobycie odpowiedniego obuwia. Uszyłem jedną parę butów (kosztowała mnie kilkaset zlotych), lecz nie jestem z tych butow zadowolony. Czy któraś z koleżanek - kolegów ma w tym temacie doświadczenie ? Czy są jacyś rzemieślinicy w okolicach Katowic, którzy potrafią sprostać zamówieniu inwalidy? Proszę o pomoc. Pozdrawiam wszytkich i życzę dużo zdrowia. Omar
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / buty dla inwalidy (1689 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill