www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny"Bursztyn"Dąbki Bekstra (4138 - wyświetleń)
Autor bekstra Dodany 2010-05-22 22:05
Witam!
Bursztyn polecam Wszystkim, którzy chcą nabrać energii,poprawić swoją kondycję i dogodzić swojemu podniebieniu.Hotel znajduje się ok 700m od plaży.Jest przystosowany dla os. z dysfunkcją narządu ruchu, poruszających się na wózkach i o kulach.Byłam w maju 2010 sama chodzę o kulach. Parking jest bezpłatny,płaski teren,drzwi wejściowe rozsuwane,wew.winda.W cenie doby hotelowej; BASEN 10-18h zejście po stopniach do wody.Przesympatyczny ratownik pomoże, tym którzy mają problem i zmobilizuje do ćwiczeń.JAKUZZI I SALA DO ĆW. wyżywienie(byłam przejedzona jak po świętach)lekarz i 2 zabiegi(sama wybrałam). Przed sezonem jest b.spokojnie wyciszyłam się i przygotowałam do drugiej operacji kolana.Obecnie jestem po warsztacie, kolanko naprawione.A ja leżę i tęsknię do tych łąk zielonych szeroko nad błękitnym niebem rozciągnionych.Pozdrawiam kierownictwo i gratuluje doboru personelu!  
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny"Bursztyn"Dąbki Bekstra (4138 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill