www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / wypadek w pracy - odmowa renty (2328 - wyświetleń)
Autor manyl Dodany 2010-05-28 22:31
witam serdecznie, w Listopadzie 2006r miałem wypadek w pracy - efekt niesprawna ręka.
po półrocznym L4 poszedłem na świadczenie rehabilitacyjne, po wykozystaniu żwiadczenia rehabilitacyjnego zarejestrowałem się w UP. i złożyłem dokumenty w ZUS o rente , renta została mi przyznana wypadkowa z częściową niezdolnością do pracy na rok, po roku po kolejnej komisji przedłużono mi rente na kolejny rok mimo że udało mi się znaleść prace coprawda za grosze ale jest, w tym roku renty mi nie przedłużono mimo że ztan mojej ręki znacznie się pogorszył a nie poprawił. Gdy podjołem pracę w ZUS zapewniali mnie że mogę podjąć drobną pracę i nie będzie to miało wpływu na ustalenie czy jestem czy nie  zdolny do pracy.
Proszę o podp[owiedź czy jest sens składać odwołanie od decyzji, czy jest szansa uzyskania renty gdy się pracuje?
pozdrawiam
 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / wypadek w pracy - odmowa renty (2328 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill