www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Prośba do Rodziców dzieci z autyzmem (1382 - wyświetleń)
Autor tb133 Dodany 2010-06-01 20:21
Witam, nazywam się Teresa, jestem studentka pedagogiki specjalnej i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej,
która ma być poradnikiem dla rodziców, opiekunów dzieci, u których właśnie zdiagnozowano autyzm.
Poradnik ten ma być oparty na przeżyciach doświadczonych rodziców.
To do Was Drodzy Rodzice zwracam się  z ogromną prośbą o podzielenie sie ze mna swoimi cennymi doświadczeniami dotyczącymi:
- niepokojących zachowań u dzieci, które spowodowały zwrócenie się o pomoc do specjalistów,
- diagnozy (jak długo trwała, do jakich specjalistów Państwo się udali)
- życia codziennego tj. sprzątanie, wyjście na spacer, zakupy, czynności pielęgnacyjne, żywieniowe, zabawa, rehabilitacja itp.

Zależy mi również na tym by wyrazili Państwo swoje zdanie na temat przydatności takiego poradnika.
Proszę o informacje w jakim wieku jest teraz Państwa dziecko i ile miało lat kiedy zostało zdiagnozowane.

Z góry bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.   

mój e-mail: tb133@wp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Prośba do Rodziców dzieci z autyzmem (1382 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill