www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Dodatkowa praca lub szansa na własny biznes (4332 - wyświetleń)
- Autor magdus84 Dodany 2010-06-18 17:26
Witam,

Chciałabym Cię zaprosić do Klubu Oriflame.
Od 2 lat jestem konsultantką tej, jednej z najlepszych na świecie firm kosmetycznych, produkującej naturalne szwedzkie kosmetyki. Firma Oriflame działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej, została założona ponad 40 lat temu, a na polskim rynku funkcjonuje od przeszło 18 lat.
Oriflame oferuje swoim klientom bogatą ofertę kosmetyków, opartych na naturalnych składnikach, produkowanych według nowoczesnej receptury, zgodne z trendami kosmetycznymi, w funkcjonalnych opakowaniach.
Konsultantem Oriflame może zostać każdy kto ukończył 16 lat i chce zarobić dodatkowe pieniądze lub rozpocząć własną karierę. Praca konsultanta pasuje do każdego stylu życia, dzięki niej możesz zawrzeć nowe znajomości, przy jednoczesnym rozwoju osobistym i zawodowym.
W Oriflame zarabiasz na trzy sposoby:
1) na marży 30 % ze sprzedanych kosmetyków,
2) z indywidualnego rabatu (0 – 21%), wyliczonego od sprzedanych kosmetyków
3) z bonusu wynikowego (0 – 21 %), wyliczonego od sprzedaży całej Twojej grupy

Jesteś zainteresowana – zapraszam!!

Napisz a odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania i pomogę Ci zacząć Twoją karierę w Oriflame, gg 2215353 lub e-mail Magdalena.gazdowicz@interia.pl!!

Zapraszam na swoją stronę http://my.oriflame.pl/mgazdowicz
Nadrzędny - Autor krak Dodany 2010-06-21 20:30
Nie lubię przygadywać ale:
zapomniałaś dodać tylko, że własne zdrowie nieraz trzeba poświęcić a chęć zdobycia dla siebie kasy realizujesz sama - patrz pkt. 3 zamieszczonego sposobu zarabiania.
Może trochę z przekąsem napisałem ale ON nie dysponują najlepszym zdrowiem i możliwościami lokomocyjnymi a jak sama piszesz - sprzedaż bezpośrednia wiąże się z wychodzeniem do klienta bo do domu on nie przyjdzie. Co nie znaczy, że nie znajdziesz chętnych chcących być w łańcuszku. Basta.
Nadrzędny - Autor magdus84 Dodany 2010-06-22 06:33
Nawet jeżeli niepełnosprawny nie dysponuje najlepszym zdrowiem, nie znaczy, że nie może np. chodzić, czy wychodzić z domu. Sama jestem niepełnosprawna, mam dysfunkcję kończyny dolnej i sporą dysfunkcję obu kończyn górnych, a mimo to skończyłam studia, pracuję i dorabiam jako konsultantka Oriflame. Uważam, że bycie niepełnosprawnym nie jest powodem do tego, żeby nie dbać o siebie, o swoje wykształcenie czy pozycję społeczną i zawodową. Poza tym sprzedaż bezpośrednia nie musi wiązać się z wychodzeniem z domu (albo do obcych ludzi). Równie dobrze sprzedawać kosmetyki możesz swojej rodzinie, znajomym czy sąsiadom. Są osoby, które spotykają się na różnych zajęciach, czy turnusach rehabilitacyjnych, a to też są świetne miejsca, żeby zająć się sprzedażą bezpośrednią. Dodatkowo kosmetyki, które zamawiasz w firmie przychodzą bezpośrednio do domu, nie musisz nigdzie po nie wychodzić. I sprzedaż bezpośrednia nie jest żadną formą piramidy czy łańcuszka.
Nadrzędny Autor krak Dodany 2010-06-22 10:18
Napisałem wprawdzie Basta ale jednak wtrącę jeszcze jedno zdanie.
Nie chciałem Ciebie magdus84 w żaden sposób spostponować ale może miałem złe od innych informacje. W życiu każda sytuacja może być wykorzystywana ku dobemu lub złemu. Sorry.
Nadrzędny Autor WERBENA Dodany 2010-06-22 07:18
To prawda co napisała Magda.
Pierwszy raz do Oriflame Wprowadza Osoba już tam zarejesetrowana. Potem jest się już samodzielną konsultantką.
Nie bójcie się, porozmawiajcie z Magdą.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Dodatkowa praca lub szansa na własny biznes (4332 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill