www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / internet medium pomagające osobom niepełnosprawnym ruchowo (7373 - wyświetleń)
- Autor karola785 Dodany 2010-06-21 17:44
Witam,

jestem studentką 5 roku socjologii. Piszę pracę magisterską "Internet jako medium pomagające osobom niepełnosprawnym ruchowo." Mam ogromną prośbę. Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną ruchowo proszę podziel się swoimi spostrzeżeniami.
Jakie strony internetowe najczęściej przeglądasz (o jakiej tematyce) i co Cię w nich najbardziej interesuje?
Czy nawiązałeś/aś jakieś znajomości przez Internet?
Czy Internet pomógł Ci w wykształceniu, życiu zawodowym?
Czy strony internetowe poświęcone problemom osób niepełnosprawnych są wystarczająco pomocne?
Czego brakuje Ci w informacjach znalezionych w Internecie?

Z góry dziękuję za pomoc.

Karolina
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 18:43
następna wygodnisia chcąca być mgr za nic od siebie żenada
Nadrzędny - Autor karola785 Dodany 2010-06-21 18:46
nie po prostu muszę w mojej pracy uwzględnić opinie osób niepełnosprawnych i muszę to zrobić za pośrednictwem internetu. Takie mam wytyczne promotora. Czy to tak trudno zrozumieć?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 18:52
a czy tak trudno zrozumieć że on to nie siła robocza która wszystko robi za darmo
Nadrzędny - Autor karola785 Dodany 2010-06-21 18:56
Nie chcesz - nie pisz. Bez komentarza
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-06-21 18:59
mgr kosztem on  żenada
Nadrzędny Autor karola785 Dodany 2010-06-21 19:25
wydaje mi się, że ktoś tu wyolbrzymia sprawę. Każda ankieta, czy wywiad skierowane są do określonej grupy osób i nikt nie mówi, że są wykorzystywani. Ja zadałam tylko kilka podstawowych pytań, równie dobrze mogłabym pisać na zupełnie inny temat i poprosić o odpowiedź każdą inną grupę ludzi. Przecież nikogo tutaj nie obrażam, ani nie poniżam.
Nadrzędny - Autor krak Dodany 2010-06-21 20:19
Wiem, że tematy trzeba realizować wg zaleceń promotora.
Jesteś studentką socjologi więc powinnaś zrozumieć i takie odezwania się. Przekrój typów ludzkich w społeczeństwie zarówno sprawnych jak i niesprawnych pokrywa się. I tam i tu są normalni ludzi. Może ON są  tylko bardziej wrażliwsi i stąd też reakcje mogą czasem być nadmiernie emocjonalnie wyrażane. Nie zrażaj się i czekaj na odpowiedzi choć myślę, że lepiej byłoby gdybyś podała jakiś adres emajlowy na który, kto będzie chciał, napisze odpowiedzi. A jeszcze lepiej byłoby przygotować komputerową ankietę gdzie zaznacza się odpowiedzi lub wpisuje swoje a program dokonuje reszty. W tej formie jaką próbujesz zastosować, sądzę, że nie otrzymasz wielu odpowiedzi.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-06-22 07:29
krak nikt tu z powodu niepełnosprawności nie podchodzi emocjonalnie tylko takich pseudo studentek na tym forum było mase niby pomagają on w przyszłości a w rzeczywisstości jest wielkie g dla on ważne że mają mgr i kase za tytuł w kieszeni
Nadrzędny Autor eligiusz Dodany 2010-06-22 07:26
Odpowiedź dla Karoli 785
Też jestem zdania,że wybrałaś złą formę kontaktu.Najlepiej pytania zadaj w ankiecie.Chętnie Ci niektóre ON pomogą.Pamiętaj,niektórzy mają dysfunkcje narządów utrudniających "większe " pisanie. Moje zdanie-pomagajmy młodym.Niech Im będźie lżej jak nam.Pozdrawiam
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2010-06-24 16:12
Karolino -  odpowiadam Ci:
ad. 1. Nie
ad. 2. nie
ad.3. nie
ad.4. rzetelności, prawdziwości. Niejeden raz "nacięłam się".
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / internet medium pomagające osobom niepełnosprawnym ruchowo (7373 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill