www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Samoocena młodych dorosłych (18-35lat)z nabytą niepełnospra (1445 - wyświetleń)
Autor psychocreature Dodany 2010-06-26 17:27
    Witajcie wiem, że wszyscy forumowicze mają dość wypełniania ankiet do wszelkich prac studentów...
nie jest to jednak dla mnie tylko coś do odbębnienia bo wiążę się to z moją bieżącą "karierą zawodową"
   Ankieta ta jest badaniem wyniki którego są mi niezbędne do aktualnie pisanej pracy magisterskiej. Jest kierowana do osób w wieku 18-35lat z tzw. nabytą niepełnosprawnością(dysfunkcją), niezależnie czy przyczyną pogorszenia funkcjonowania był wypadek(jak w moim przypadku), choroba czy skutki uboczne np. planowanego zabiegu. Zależy mi zwłaszcza na wypowiedziach osób za zaburzeniami narządów ruchu. Co ważne zgodnie z aktualnymi definicjami niepełnosprawności zależy mi na wypowiedziach zarówno osób z trwałym jak i tylko czasowym (acz długotrwałym - ponad 6mieś) uszczerbkiem na zdrowiu, zarówno osób po jak  i w trakcie rehabilitacji.
Pytania są dwojakiego rodzaju pierwszy to kwestionariusz który pozwoli podzielić odpowiadających na grupy względem płci/wieku czy wykształcenia oraz zawiera pole bardziej opisowe na kilka słów o samej niepełnosprawności gdzie prosiłbym jeśli nie chce wam się lub po prostu nie chcecie pisać czy wracać np. do jakiejś sytuacji – napiszcie np. jaka była/jest to choroba czy wypadek i tyle.
Z góry  dziękuję za rzetelne wypełnienie
Z poważaniem Michał
Student V roku psychologii UAM; II roku technik masażysta WSE
http://moje-ankiety.pl/respond-505.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Samoocena młodych dorosłych (18-35lat)z nabytą niepełnospra (1445 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill