www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szukam osób chętnych do nauki salsy na wózkach we Wrocławiu (4400 - wyświetleń)
- Autor Cinnamasta Dodany 2006-12-16 16:50
Witam serdecznie, jestem studentką fizjoterapii i pasjonatką salsy. Wraz z instruktorem tańca szukamy we Wrocławiu osób chętnych do rozpoczęcia nauki tego cudownego tańca.
Nadrzędny Autor mada Dodany 2007-02-11 14:04
Dzień dobry,

Nazywam się Magda, jestem osobą niepełnosprawną, poruszam się na wózku inwalidzkim. Mieszkam we Wrocławiu. Bardzo zainteresowała mnie twoja propozycja. Jeśli nadal jest aktualna to proszę kontakt.

Pozdrawiam
Magda
Nadrzędny Autor SALSA Dodany 2007-09-01 18:32
WITAM

Nazywam się Olesia Kornienko. Mieszkam w Warszawie. Od czterech lat tańczę salsę na wózku. W 2006 roku mój partner i ja byliśmy zaproszeni do Wrocławia na jubileuszowy Carnaval de Salsa, gdzie daliśmy pokaz. Prowadzący festiwalu, Jose Torres był bardzo poruszony naszym występem. O ile nam z moim partnerem wiadomo, jesteśmy jedyną parą integracyjną [mój partner jest sprawny] tańczącą salsę na starym kontynencie. Cinnamasta, gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy, to pisz olekor@wp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Szukam osób chętnych do nauki salsy na wózkach we Wrocławiu (4400 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill