www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dotacja na podjęcie działalności - proszę o pomoc (2252 - wyświetleń)
- Autor dominikb Dodany 2010-07-23 14:34
Dzień dobry,
Czy bezrobotna osoba niepełnosprawna, która otrzyma dotację z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej może w trakcie prowadzenia działalności zatrudnić się dodatkowo na umowe o prace w innej firmie? Czy działanie to nie spowoduje konieczności zwrotu otrzymanej dotacji? Zaznaczam, iż nie mam na myśli zawieszania działalności (zobowiązany jestem prowadzić ją przez minimum 24 miesiące) a tylko dodatkowe zatrudnienie się w obcej firmie - czyli prowadzenie własnej działalności + praca na umowę o pracę na cały etat w innej firmie.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
Nadrzędny - Autor nana Dodany 2010-07-25 19:54
nie jeśli otrzymujesz dotację z urzędu pracy to nie możesz podjąć pracy w innym zakładzie .Wiem bo w tamtym roku starałam się o dotację z pupu i w pouczeniu jest klauzula o tym iż nie możesz nigdzie dodatkowo pracować przez 12 miesięcy, rok temu na taki okres podpisywało się umowy na podkarpaciu.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-07-26 07:19
Proponuje zapoznać się z treścią umowy jaka podpisał Pan z PUP – tam powinny być wszelkie informacje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Dotacja na podjęcie działalności - proszę o pomoc (2252 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill