www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / DO centrum Integracji(Dzielna 1) (13193 - wyświetleń)
- Autor Berto Dodany 2010-07-31 12:45
witam z Ursynowa,tu kiedyś na tymże Forum pisałem posty, potem zablokowano mnie(ponoć za niewłaściwe zachowanie),ale czemu moich danych nie usunięto?? i dlaczego po zablokowaniu nie ma możliwości przywrócenia konta??
Proszę o usuniecie tamtych danych(robert matycz),
A zeby pisać coś na jakimś Forum dlaczego trzeba się rejestrować?(ktoś kiedyś mi powiedział żeby wiadomo było kto pisze, czy miał rację??).
A na koniec...czy jeśli bym miał do waszego Centrum zapytanie to czy mogę go tutaj umieścić??(dotyczy zapytań na temat niepełnosprawności).
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-07-31 12:48
No proszę,wracają najpierw Norbi ,teraz ten
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-31 12:51
witaj robert miło że jesteś
Nadrzędny Autor Berto Dodany 2010-07-31 12:53
dzieki,ale my się nie znamy.
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-07-31 12:52
Nie będę się kłocił,ale co Ci do tego,ze wracam??NIE do Ciebie jest zapytanie, więc 'zamknij usta',
nie lubie chamstwa.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-31 12:57
ja ciebie pamiętam byłam wcześniej pod nikiem barbara mycko tak czy inaczej miło że jesteś z powrotem
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:05
witaj, pozdrawiam i dzieki za informację o nicku, ale tutaj czekam tylko odpowiedzi od Integracji a nie od innych osób(dalej nie bedę toczył dyskusji),zmieniłaś nicka to Twoja sprawa, nic mi do tego,pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-31 13:08
ok nie musisz prowadzić dyskusji faktycznie nie jesteś za miłym człowiekien ale ludzie są różni pozdrawiam
Nadrzędny Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:16
jak to nie jestem za miły??(tak napisałem o nicku Twoim to nie znaczy,ze nie jestem miły),a tutaj czekam na odp.Integracji a nie innych ludzi.
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:06
Zaznaczyłem opcję otrzymywania maili w tymże wątku a nie otrzymuję, dlaczego??
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-31 13:09
jest opcja obserwuj naciśnij to i będziesz otrzymywał
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:14
zrobiłem to przy rejestracji i nic,ale dzieki Basiu za wyjaśnienia i pomoc.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2010-07-31 13:19
przy wątku jest obserwuj nie przy rejestracji
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:18
to zgłoszenie napisałem pod 1.postem a pokazał się dalej, powinien byc pod tym postem dany post gdzie daję odpowiedz(post pod postem z odpowiedzią).
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-07-31 13:21
ok już się nie udzielam poradzisz sobie pozdrawiam i życze wytrwałości w oczekiwaniu na info od  intgracji
Nadrzędny Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:23
tak będzie najlepiej...niech odpisuje ten do kogo jest zapytanie.I niech tak zostanie.
Nadrzędny Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:22
jak klikam na cyfrę z nowymi postami to inaczej widzę(wyglada) Forum a jak na temat to inaczej(czy to nie usterka??).
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-07-31 13:25
a te plusiki i minusiki co oznaczają??
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2010-07-31 14:31
Robercie:

Po pierwsze, nie otrzymasz pewnie szybko odpowiedzi od pracowników CI, bo redakcja portalu zdaje się nie pracuje w weekendy. Pozwolę sobie więc kilka rzeczy podpowiedzieć. Możesz zignorować mój post, jeżeli uważasz, że na pytania czysto techniczne ("jak działa forum") powinna odpowiadać tylko administracja.

> to zgłoszenie napisałem pod 1.postem a pokazał się dalej, powinien byc pod tym postem dany post gdzie daję odpowiedz(post pod postem z odpowiedzią).


To forum ma budowę drzewa. Powiedzmy, że użytkownik A pisze pierwszego posta. B odpowiada na posta A. Następnie przychodzi C i odpowiada na posta B. Potem przychodzi D i odpowiada na posta A. Wreszcie, jako ostatni wpada E i odpowiada C. Ich odpowiedzi będą się układały tak:

A
  B
    C
      E
  D

Układ postów nie zależy więc od tego kiedy post się ukazał, ale kto komu odpowiada (na czyim poście kliknął "odpowiedz")

> jak klikam na cyfrę z nowymi postami to inaczej widzę(wyglada) Forum a jak na temat to inaczej(czy to nie usterka??).


Nie, to forum tak ma. Kiedy klikasz na cyfrze nowych postów, wyświetlane są tylko te nowe posty.

> a te plusiki i minusiki co oznaczają??


Plusy i minusy przy postach służą do zwijania i rozwijania gałęzi. :-) Powiedzmy, że użytkownik C i E z przykładu u góry rozmawiają o czymś, co nie ma związku z tematem. Jeżeli kogoś to drażni, może kliknąć na minus przy poście użytkownika B. Teraz, dla tej konkretnej osoby, wątek będzie wyglądał tak:

A
  B
  D
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-08-01 16:46
Witaj 'Iota', serdeczne dzieki za dokładną odpowiedz,a na tą od Integracji poczekam, domyslam się,ze w sob.i niedz.mają wolne,
tylko czemu miałem problem z zalogowaniem?(w piątek bylo dobrze a dzisiaj wchodzę i gucio, coś nie tak, czy system sam mnie wylogował??bo ja się nie wylogowałem w piątek z forum),pozdrawiam miłych.
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-08-01 16:53 Zmieniony 2010-08-01 17:01
przeczytałem cały watek a nowe  wpisy  nie znikają, jak znikną??(kiedy)??
A te strzałki w prawym rogu(klikam)przemieszczają mnie gdzie indziej, tylko po co i dlaczego??
jest kwadracik(lewo przy temacie i poście)żólty z plusem lub bez czy to znaczy nowy wpis lub brak wpisu??
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2010-08-01 19:10

>A te strzałki w prawym rogu(klikam)przemieszczają mnie gdzie indziej, tylko po co i dlaczego??


Najedź kolejno na strzałki w prawym rogu:
- najpierw na lewy kwadracik ze strzałką skierowaną w dół (to ten żółty) i przeczytaj "objaśnienie" Idź do następnego nowego albo nieprzeczytanego postu.,
- następnie na prawy kwadracik, czyli ten ze strzałką skierowaną w górę (to ten biały) i przeczytaj "objaśnienie" Idź do postu nadrzędnego.
Czy teraz wszystko jasne?

>jest kwadracik(lewo przy temacie i poście)żólty z plusem lub bez czy to znaczy nowy wpis lub brak wpisu??


Te żółte ikony oznaczają nowe posty, nowe wątki lub tablice z nowymi postami. Nowe posty to takie, które zostały dodane od ostatniej twojej wizyty na forum.
Jeśli "otworzysz" wątek, a potem z niego "wyjdziesz" (i wrócisz na główną stronę forum lub odświeżysz bieżącą stronę), to na żółtym tle ikony pokaże się "ptaszek" świadczący o twojej wizycie (nawet jeśli nie przeczytałeś żadnego postu).
Co oznaczają "plusik" i "minusik" w białym kwadraciku po prawej stronie wyjaśniła już Iota.

>przeczytałem cały watek a nowe  wpisy  nie znikają, jak znikną??(kiedy)??


Wszystkie nowe posty, nawet jeśli je przeczytasz, pozostaną oznaczone jako 'nowe', aż do końca twojej aktualnej wizyty.
Jeśli chcesz mieć porządek w wątkach, proponuję abyś odznaczał przeczytane lub pomijane posty i w tym celu klikaj na: Oznacz jako stare lub Oznacz jako przeczytane, albo na jedno i drugie.  
Jeśli interesują cię nowe wpisy klikaj na: Nowe posty lub Nieprzeczytane.

Mam nadzieję, iż rozjaśniło się choć trochę?
.
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-08-02 08:30
witaj, dzięki, zrozumiałem, ale jedno jest dziwne....przed i po zalogowaniu klikając na link otrzymany na maila(wcześniej nie dochodziły, dlaczego??),pokazał się czerwony napis,że tego wątku nie ma(nie istnieje, dziwne, bo on istnieje),jak to rozumieć??
A po 2.na tą samą odpowiedz przyszły na pocztę 2.maile, tylko po co??
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-08-02 09:35
Do powyższego zapytania chciałem to co teraz dopiszę dodać,nie mogłem,tzn. po jakimś czasie nie mogę dodac a tylko od razu??
a słowo 'odświezyć' stronę lub wiadomosć na czym polega??i jeszcze 1.....

rejestracja na Forach jest konieczna czy dlatego zeby wiadomo było kto
pisze(a może jest inny powód,ze nalezy się rejestrować?? I Kogoś mozna
zablokować po Jego Nicku(będzie mógł wtedy zdaje sie tylko czytac forum
bez pisania)lub po jego nr.IP komputera, wtedy zdaje sie wcale nie wejdzie
na portal dany(czy tak jest, czy dobrze się orientuje??).
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-08-02 18:57
dostaję wiadomosć prywatną i co oznacza zólty lub niebieski 'ptaszek' przy wiadomosci??
i za każdym wejsciem musze się logować, dlaczego??
A Szanowna Integracja zdaje sie mi nie odpisze....a szkoda, jeden Pan napisał mi maila przed południem,że Oni sa od spraw prawno- socjalnych i nie będą na takie moje zapytania mi odpisywać, bo za dużo pytam....

Więc prosze usunąć moje stare, dawniejsze konto i to nowe(Berto) również. To od czego jesteście jak nie od wyjaśnień??
Nadrzędny - Autor Berto Dodany 2010-08-02 19:52
a ktoś inny mi odpowiedział na 1.z pytań....

Nie każde forum wymaga rejestracji. Ale większość tak aby zapewnić bezpieczeństwo pisania na forum i utrudnienie "spamowania" ludzi którzy chcą utrudnić innym życie. Następny powód to zasady forum łamiąc je jako gość nic się nie dzieje a jako użytkownik jesteśmy blokowani.

Bez 'łaski' Integracjo, jak nie Wy to kto inny mi odpowie...i prosze wszystkie dane moje usunąć i stare i nowe(związane z robert matycz, i berto itp.).
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2010-08-03 07:23 Zmieniony 2010-08-03 07:29
Berto -> Czy dobrze rozumiem, że żądasz usunięcia konta? Proszę potwierdzić
Wczesniejsze Pana konto wraz z danymi zostało usuniete
na większość pytań znajdzie Pan odpowiedzi w zakładce „regulamin i porady” dodam, że z regulaminem powinien się Pan zapoznać przed rejestracją na forum

http://forum2.niepelnosprawni.pl/forum_help.pl
Nadrzędny Autor Berto Dodany 2010-08-03 11:10
Witam Pana,dzięki za odpowiedz,a z tekstu zrozumiałem,ze jest Pan osobą z Integracji, a link to odpowiedz na moja powyższe zapytania, czy tak??
wczesniejsze(stare konta)o co prosiłem usunieto, to super,
tak, potwierdzam,ze chcę usunać konto z danymi.....ale jeśli będę dostawał odpowiedzi od Integracji to nie chcę usuwać, ale jesli mam czekać bez echa to chcę usunąć,
a Redakcja Forum jest też na Dzielnej 1??
Pozdrawiam Pana i Integrację.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / DO centrum Integracji(Dzielna 1) (13193 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill