www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / apelacja (5653 - wyświetleń)
- Autor alus Dodany 2010-08-10 15:41
Witam, wygrałam sprawę z zus o rentę ale wnieśli apelacje. Czy toś z Was miał podobną sytuację. Jak długo to trwa? czy jeśli zus wniosl apelację mogę odpowiadając na nią wnieśc dodatkowo  o zasądzenie odsetek? czy po wyroku sądu II instancji ma on nadany rygor natychmiastowej wykonalności czy znowu trzeba czekac na uprawomocnienie?
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2010-08-10 15:57
Ja wygrałam w sądzie i zus też wniósł apelacje:-(...Wygrałam q maju a najwczesniej moge się czegoś spodziewać w grudniu..Pani w sądzie powiedziała mi ze to trwa od pół roku do roku:-( masakraaaaaaaaa
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2010-08-11 08:21
A jak to wygląda czasowo? Kiedy był wyrok,kiedy zus wniósł apelacje i kiedy dostałaś tą apelacje?
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2010-08-11 08:39
Zus złozył apelacje w sumie ostanim dniu terminu na apelacje:-( juz myslalam ze dał se spokój..Wszystko to trwało ponad mc nim dostałam apelacje do domu...Pózniej masz tydzien zcasu na złożenie odpowiedzi na apelacje,możesz ale niemusisz... No a na koniec czekasz na rozprawe w sądzie apelacyjnym:-(
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2010-08-11 09:27
miesiąc od momentu apelacji czy od wyroku sądu?
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2010-08-11 09:46
Ponad miesiąc od wyroku.Jak już wpłynie apelacja do sądu .to sąd wysyła w ciągu paru dni do ciebie to...Jak tylko dostana potwierdzenie odbioru tej apelacji przez Ciebie to wysyłaja te papiery do tego drugiego sądu. A tam się już czeka i czeka...A prosiłaś o wyrok i uzasadnienie?
Nadrzędny - Autor alus Dodany 2010-08-11 10:24
nie prosiłam i teraz chyba już nie mogę tego zrobić.....
Nadrzędny - Autor violete Dodany 2010-08-11 10:57
To jak bys pisała odpowiedz na apelacje to popros by ci wysłali ksero:-) mi tak prawnik zrobił i dostałam z sądu apelacyjnego ksero wyroku i uzasadnienie:-) i podbite za zgodnosc z orginałem
Nadrzędny Autor alus Dodany 2010-08-30 10:16
A czy ktoś ma już za sobą apelacje i mógłby napisać jak to wygląda, jak długo trwa itp....bylabym bardzo wdzięczna
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / apelacja (5653 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill